.

.

Лаумои Снарки Канцелариски Пенкала Смешни Пенкала Демотивациски Негативни Цитати Хемиско Пенкала Макарон Допир Пенкала За Канцеларија, Црно Мастило

Лаумои Снарки Канцелариски Пенкала Смешни Пенкала Демотивациски Негативни Цитати Хемиско Пенкала Макарон Допир Пенкала За Канцеларија,

DEN 2.33

Износ
Залиха

Доволна Количина и Бои : пакетот вклучува 30 смешни пенкала во 10 бои, како што се црвено вино, црвено, светло виолетова, светло сина, портокалова, сина, светло жолта, виолетова и црвена праска, црно мастило, богати броеви и бои, соодветни за задоволување на вашите различни потреби за секојдневна употреба во канцеларија и училиште. Пренослива Големина : пенкалата со смешни изреки се околу 14 х 0,7 см/ 5,51 х 0,28 инчи, погодни за држење и држење, пренослива големина, што ви овозможува да чувате во торбите, торбичките и кутиите со моливи без да заземате многу простор, погодно за да земете и користите како сакате. Атрактивни И Пасивни : смешните смешни пенкала имаат сјајни кристали, а исто така се дизајнирани со многу пасивни зборови, привлечни и блескави, лесни за освојување на наклонетоста на повеќето луѓе, со ласерски зборови за гравирање, тешко избледени или облечени, сигурни за да ги користите долго време. Цврсти и Цврсти : негативните комплети за пенкало за новини имаат метални кутии на површината, не е лесно да се скршат или деформираат при случајно паѓање на земја, убави чувства за држење во раце, обезбедувајќи ви убави и мазни искуства за пишување. Прекрасни Подароци : смешните смешни пенкала за соработниците се симпатични и креативни подароци за вашите наставници, браќа, сестри, родители, соученици, студенти, девојка, момче, колеги и соседи на роденден, годишнина, сезона на дипломирање, враќање дома и така натаму, полн со сладост и топлина. Карактеристики : Додадете повеќе шарм и забава : смешните пенкала за изреки се дизајнирани со различни светли и живописни бои, кои ќе формираат прекрасна глетка се додека ги ставате заедно на бирото, затоа, пенкалата ќе додадат повеќе забава и шарм во вашиот монотон живот. Покажете ги вашите изрази : фразите отпечатени на забавните пенкала за канцеларија можат правилно и учтиво да покажат што сакате да изразите ако не можете да го изговорите со устата, што е идеален начин да се справите со проблемот без да се засрамите едни со други. Комплетите со пенкало со мастило за жени ќе ви го донесат животот многу погодност. Спецификации : Материјал : метална кутија, кристали Боја : вино црвена, црвена, светло виолетова, светло сина, портокалова, сина, светло жолта, виолетова и праска црвена, Црна Боја На мастило : Околу 14 х 0,7 см/ 5,51 х 0,28 инчи Количина : 30 парчиња Пакетот вклучува : 30 х Смешни Пенкала Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Вклучени зашилени делови, ве молиме држете се подалеку од малите деца. Боите споменати погоре се надворешните површински бои на пенкалата, мастилото е црно.

Карактеристики

Производи во категоријата