.

.

Огнобоен Шик 2 парчиња Кристално Цвеќе Држач За Опашка Вратоврска За Коса Елегантен Сјај Сјај За Жени Девојки Половина украсени со Вештачки Бисер Отпорен На Загуба

Огнобоен Шик 2 парчиња Кристално Цвеќе Држач За Опашка Вратоврска За Коса Елегантен Сјај Сјај За Жени Девојки Половина украсени

DEN 95.84

Износ
Залиха

Врските за коса се направени од висококвалитетни гумени ленти со украсни цвеќиња од кристали и додаваат гламур на вашата дневна фризура. Прецизно исечените вештачки кристали додаваат сјај и сјај. Со извонредна еластичност, 2,8 инчи(7 см) во дијаметар, максимумот може да се повлече на околу 11,8 инчи(30 см), лесно да се отстрани без да предизвика заплеткување. Нашето убаво јаже за вратоврска за коса е совршено за носење на вашиот зглоб или едноставно опавче. Рашири се вклопуваат. Рачно украсени со издржливи, лесни и сигурни квалитетни материјали, нашите додатоци за коса се погодни за кожата и безбедни за мали деца и возрасни!. 100% Без Ризик : ние секогаш строго го контролираме квалитетот на нашите производи. Ние веруваме дека ќе бидете задоволни со нашите производи. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте не. Врските за коса се направени од висококвалитетни гумени ленти со украсни цвеќиња од кристали и додаваат гламур на вашата дневна фризура. Со извонредна еластичност, 2,8 инчи(7 см) во дијаметар, максимумот може да се повлече на околу 11,8 инчи(30 см), лесно да се отстрани без да предизвика заплеткување. Нашето убаво јаже за вратоврска за коса е совршено за носење на вашиот зглоб или едноставно опавче. Рашири се вклопуваат. Рачно украсени со издржливи, лесни и сигурни квалитетни материјали, нашите додатоци за коса се погодни за кожата и безбедни за мали деца и возрасни!.

Карактеристики

Производи во категоријата