.

.

А6 Мал весник, тетратка за џеб со држач за пенкало, мини лаптоп, 192 страници, 3,9 инчи * 5,5 инчи urnурнал за жени и маж (1pack розова)

А6 Мал весник, тетратка за џеб со држач за пенкало, мини лаптоп, 192 страници, 3,9 инчи * 5,5 инчи urnурнал за жени и маж (1pack

DEN 1.00

Износ
Залиха

Нашата наредена тетратка се дизајнирани да дозволат вашиот уникатен стил да заблеска. 196 нумерирани страници, повеќе страници од нормална тетратка. Премиум 80 GSM трудови за тежина Нема грижа за крварење или пердув. Цврсто PU кожа тврда покривка и исклучително обврзувачки дизајн ги прави тетратките потрајни. Класично владеење со тетратка весник : A6 тврда кожна тетратка е направена со PU кожа, крем 80 GSM страници, еластично затворање и држач за пенкало, заоблени агли, внатрешен џеб за проширување, етикети за налепници, обележувач за ленти и лента за затворање на еластична лента. Разумен дизајн : 192 Страна управувана со тетратка за хартија, со големина A5 3,93 инчи * 5,51 инчи / 10 см * 14 см, совршена големина за носење или ставање во вашата торба. Цврста кожна тврда покривка : Премиум тврдата обвивка ги прави наредени лаптопи потрајни и допрени удобно и ќе помогнат да се заштитат страниците внатре и да се обезбеди удобна површина за пишување. 80 ГСМ Квалитетна хартија : А6 владееше со густо списание Усберете хартија без киселина од 80 GSM со мазен допир, страниците се доволно дебели, нема крварење преку, ќе ви обезбедат среќно искуство во списанието. Одлична употреба : Дебела кожна тетратка совршена за секоја професија, бизнис, белешки, пишување, списоци, списание, патување, поезија, училиште, земање белешки, работа, дневник, уметност. Списанијата со висок квалитет прават внимателни подароци за пријателите и семејството. Класично владеење со тетратка весник : A6 тврда кожна тетратка е направена со PU кожа, крем 80 GSM страници, еластично затворање и држач за пенкало, заоблени агли, внатрешен џеб за проширување, етикети за налепници, обележувач за ленти и лента за затворање на еластична лента. Разумен дизајн : 192 Страна управувана со тетратка за хартија, со големина A5 3,93 инчи * 5,51 инчи / 10 см * 14 см, совршена големина за носење или ставање во вашата торба. Цврста кожна тврда покривка : Премиум тврдата обвивка ги прави наредени лаптопи потрајни и допрени удобно и ќе помогнат да се заштитат страниците внатре и да се обезбеди удобна површина за пишување. 80 ГСМ Квалитетна хартија : А6 владееше со густо списание Усберете хартија без киселина од 80 GSM со мазен допир, страниците се доволно дебели, нема крварење преку, ќе ви обезбедат среќно искуство во списанието. Одлична употреба : Дебела кожна тетратка совршена за секоја професија, бизнис, белешки, пишување, списоци, списание, патување, поезија, училиште, земање белешки, работа, дневник, уметност. Списанијата со висок квалитет прават внимателни подароци за пријателите и семејството.

Карактеристики

Производи во категоријата