.

.

CP734H CP734 CA045902 1/2 Хамер иглички со топка за пневматски 734 CP734H делови

CP734H CP734 CA045902 1/2 Хамер иглички со топка за пневматски 734 CP734H делови

DEN 2.33

Износ
Залиха

Број на дел : CA045902 (1/2 "иглички за чекан). CP734 H. Заменски дел CP734 H. Список на пакети : CP734 H CA045902 1/2" Hammer Pin *2; Топка *1. Број на дел : CA045902 (1/2 "иглички за чекан). CP734 H. Заменски дел CP734 H. Список на пакети : CP734 H CA045902 1/2" Hammer Pin *2; Топка *1. Број на дел : CA045902 (1/2 "пинови за чекан) CP734 HPackage список : CP734 H CA045902 1/2" Хамер игла *2; Топка *1.

Карактеристики

Производи во категоријата