.

.

Прстени од салфетка сет од 6 лисја држачи за салфетки за поставување маса, метални токи од салфетки за Денот на благодарноста, празници, вечера, банкет, свадби, семеј

Прстени од салфетка сет од 6 лисја држачи за салфетки за поставување маса, метални токи од салфетки за Денот на благодарноста,

DEN 686.40

Износ
Залиха

Ringsвони од златна салфетка : држачот на салфетка е суштинска и елегантна алатка за важен настан или празник, како што е свадба, годишнина, вечера, банкет, забава, Божиќ, Денот на благодарноста. Дизајн на лисја : getе добиете 6 парчиња блескави метални прстени со салфетки. Полнената позлатена површина додава повеќе сјај. Тие изгледаат убаво и елегантно со какви било поставки за маса. Цврст материјал : Изработено од метал со висок квалитет, цврст во градежништвото, обезбедувајќи издржливост при долгогодишна употреба. Исто така, бојата нема лесно да избледи. Бака од салфетка : Тоа е убав декор за вашата трпеза. Дизајнот на школка може да донесе многу забава за вашето време за вечера. Дијаметарот на држачот на прстенот на салфетка е 1,77 инчи. Широко примена : тоа одговара и за обични и за формални прилики. Симпатичниот прстен за салфетка не само што одговара за дома, туку може да се користи и во хотели, ресторани, продавници и така натаму. Божиќ е сè за уживање во друштвото на семејството и пријателите за вкусен оброк, па разбирливо е дека сакате вашиот декор за трпеза да изгледа најдобро. Ако барате да занаетте незаборавна Божиќна трпеза, не заборавајте да обрнете внимание на прстените од салфетка. Тие се додаток што мора да го имаат за зајакнување на факторот на стилот на табелата за одмор. Плус, тие никогаш не успеваат да ги импресионираат гостите. Универзална големина : Овие елегантни и симпатични прстени од салфетка се умерени по големина, така што тие ќе бидат сигурни дека ќе одговараат на скоро сите ваши салфетки. Убави украси на вашата трпезариска маса, особено во празниците. Одличен подарок : прстените од салфетка се суштински и исклучителни алатки за важен настан или празници, како што се Божиќ, Денот на благодарноста, свадбата, годишнината, вечерата, роденденот, банкетот. Бидејќи празниците доаѓаат наскоро, овие држачи за салфетки дефинитивно ќе бидат најсоодветните подароци за членовите на вашето семејство или пријателите. Најдобри украси за вашата маса без оглед на приликата, без разлика дали станува збор за фенси вечера или недела на ноќно јадење дома со вашето семејство, овие прстени за салфетка ќе бидат совршени за поставувањето на вашата маса. Уживајте во домашен оброк со овие елегантни држачи за салфетки. Цврст материјал : Изработено од метал со висок квалитет, цврст во градежништвото, обезбедувајќи издржливост при долгогодишна употреба. Исто така, бојата нема лесно да избледи. Можете да ги користите овие прстени со златна салфетка често за да ја направите вашата трпезариска маса повеќе резолуција и елегантна. Тоа е мала, но привлечна алатка.

Карактеристики

Производи во категоријата