.

.

Adidasенски Techfit 3-ленти 7/8 хулахопки

Adidasенски Techfit 3-ленти 7/8 хулахопки

DEN 1.33

Износ
Залиха

73% рециклиран полиестер, 27% еластан. Увезени. Затворање на влечење. Машински миење. Womenенски високи хулахопки дизајнирани за перформанси на тренингот. Тесно вклопување : носи до кожата. Чувствувајте се суво, останете суви : Adidas Aeroready управува со влагата на вашето тело за да ве одржи суво и во зоната. Панели за мрежи : Панелите за дишење на мрежи носат олеснување во зоните со голема замав. Направено со рециклирана содржина : Направено со серија рециклирани материјали и најмалку 60% рециклирана содржина, овој производ претставува само едно од нашите решенија за да помогне во крај на пластичниот отпад. Поддршка и удобност за да ве одведат низ тешки вежби. Овие хулахопки на женски адидас имаат високи половини со џакард половината за сноп. Aeroready управува со влага, па дури и ако ја притиснете, ќе бидете суви и удобни. 3-ленти се издвојуваат на нозете.

Карактеристики

Производи во категоријата