.

.

Yjgh 6 x 8 Рамка за слика, големина на сликата 4,5 x 6,5, фото рамки за табела на горниот приказ, изработен од метал со стаклена површина со висока дефиниција

Yjgh 6 x 8 Рамка за слика, големина на сликата 4,5 x 6,5, фото рамки за табела на горниот приказ, изработен од метал со стаклена

DEN 0.33

Износ
Залиха

【Силни и издржливи】- Рамките направени од висококвалитетно стакло и трајни метални прицврстувачи, давајќи ја вашата слика во состојба на добар поглед и ги заштитуваат од гребнатини, отпечатоци од прсти, нечистотија, вода. 【Стил со висок степен】 Едноставен стил на слика што помага да се прикажат вашите слики без да се одвлекува вниманието. Ид. 【Едноставно монтирање】 Фото рамката вклучува и вратило за прикажување на полица или табела. 【Повеќекратна употреба】 Не е само ваш дом, кафуле, уметничка галерија. Но, исто така совршено за туш за бебиња и свадба, годишнина, роденден, ден на месечен ден, ден на таткото, Божиќ. 【Бесплатна услуга】 Ако не сте задоволни со нашите рамки, услугата за пријателски клиенти за какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. 【Силни и издржливи】- Рамките направени од висококвалитетно стакло и трајни метални прицврстувачи, давајќи ја вашата слика во состојба на добар поглед и ги заштитуваат од гребнатини, отпечатоци од прсти, нечистотија, вода. 【Стил со висок степен】 Едноставен стил на слика што помага да се прикажат вашите слики без да се одвлекува вниманието. Ид. 【Едноставно монтирање】 Фото рамката вклучува и вратило за прикажување на полица или табела. 【Повеќекратна употреба】 Не е само ваш дом, кафуле, уметничка галерија. Но, исто така совршено за туш за бебиња и свадба, годишнина, роденден, ден на месечен ден, ден на таткото, Божиќ. 【Бесплатна услуга】 Ако не сте задоволни со нашите рамки, услугата за пријателски клиенти за какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Прекрасна декоративна сребрена метална јаже дизајн рамка за слика. Оваа полирана сребрена метална рамка има богата и бујна сребрена завршница. Висококвалитетна црна кадифена потпирач со седиште за вертикален или хоризонтален приказ на таблети и доаѓа. Рамката со метална слика со тешка тежина е направена со исклучителна изработка и доаѓа индивидуално боксер. Големина на рамката на сликата : 6x8 "одговара на 6*8 фотографии, приказ 4,5 на 6,5 инчи Фотографии Големина на производот : 6x8x0,5 инчи Големина на пакување : 9.5x8x2.8 инчен бруто тежина : 1,41ibs Нето тежина : 1,2 IBS.

Карактеристики

Производи во категоријата