.

.

Куќата Градина ќерка види низ моите очи Бурлвуд накит Музички кутија игра ти го осветлува мојот живот

Куќата Градина ќерка види низ моите очи Бурлвуд накит Музички кутија игра ти го осветлува мојот живот

DEN 0.67

Износ
Залиха

Внатрешни перничиња со црна кадифе, вашите скапоцени богатства, мерат 8 x 6 x 2,5 инчи. Металните држачи го поддржуваат потрага по кадифени фотографии, заменете ги уметничките дела со лична фотографија од 4 x 6 инчи. Шарките го одржуваат капакот исправено кога се отвораат. Прекрасен италијански инспириран дизајн со богата завршница на Бурлвуд и капакот на фото -рамката со сребрена боја. Прекрасен италијански инспириран дизајн со богата завршница на Бурлвуд и капакот на фото -рамката со сребрена боја. Основана во 1996 година, Cottage Garden е решена да развива и испорачува квалитетни производи, чувства и подароци на клиенти низ целата нација. Во 2006 година, Колибата Гарден започна да се зголемува правејќи име за себе како лидер во индустријата во производство и дистрибуција на квалитетни музички кутии. Ние нудиме широк спектар на колекции на музички кутии за сите возрасти и какви било прилики. Вметната, сребрена боја во боја, детали околу врамени капаци и Бурлвуд финиш го дава овој стил на музичка кутија класичен стил.

Карактеристики

Производи во категоријата