.

.

Убава Четка За Нокти Четка За Нокти Мек Пилинг 12 Парчиња Четки За Нокти Рачка Зафат Четки За Чистење Нокти Четки За Чистење Маникир Четки За Чистење За Жени Четка За

Убава Четка За Нокти Четка За Нокти Мек Пилинг 12 Парчиња Четки За Нокти Рачка Зафат Четки За Чистење Нокти Четки За Чистење

DEN 0.67

Износ
Залиха

Има Доволно Количество Рачен Зафат Четките За Нокти Ја Отстрануваат Нечистотијата од Ноктите, Ноктите на Нозете, Врвовите на Прстите и Стапалата. Влакната На Четката За Нокти Се Изработени од Најлонски Материјал, Со Умерена Цврстина и Добри Ефекти За Чистење, Нема да Ја Изгребат Вашата Кожа. Мала И Компактна, Четката за Нокти не зазема Многу Простор и Лесна за Складирање и Носење. Можете да Ја ставите Во Вашата Патна Торба или Чанта. Рачката на Четката За Нокти е Designedономски Дизајнирана, Лесна за Држење и Удобна За Држење, Практична за Маникир или педикир. Рачката На Четката За Нокти Е Изработена Од Врвна Пластика , Не Е Лесна за, И Може Да биде Долго време. Има Доволно Количество Рачен Зафат Четките За Нокти Ја Отстрануваат Нечистотијата од Ноктите, Ноктите на Нозете, Врвовите на Прстите и Стапалата. Влакната На Четката За Нокти Се Изработени од Најлонски Материјал, Со Умерена Цврстина и Добри Ефекти За Чистење, Нема да Ја Изгребат Вашата Кожа. Мала И Компактна, Четката за Нокти не зазема Многу Простор и Лесна за Складирање и Носење. Можете да Ја ставите Во Вашата Патна Торба или Чанта. Рачката на Четката За Нокти е Designedономски Дизајнирана, Лесна за Држење и Удобна За Држење, Практична за Маникир или педикир. Рачката На Четката За Нокти Е Изработена Од Врвна Пластика , Не Е Лесна за, И Може Да биде Долго време. Опис Секогаш Правете Маникир Дома? Дали Барате Четки за Нокти За Рачно Држење за Домашна употреба? Ако Одговорот Е Да, Треба Да Ги погледнете Нашите Практични Четки за Чистење На Ноктите. Рачката На Четката За Нокти Е Изработена Од Врвна Пластика, Не Е Лесна за и Може Да Биде долго Време, Додека Влакната На Четката За Нокти Се Изработени од Најлонски Материјал, Со Умерена Цврстина и Добри Ефекти За Чистење, Нема Да Ја Изгребат Вашата Кожа.Карактеристики-Боја : Розова.- Материјал : Пластика, Најлон.- Големина : 6. 20Х1, 30Х3, 30см/2. 44Х0, 51Х1, 30ин.- Рачката На Четката За Нокти Е Изработена Од Врвна Пластика , Не Е Лесна за, И Може Да биде Долго време.- Влакната На Четката За Нокти Се Изработени од Најлонски Материјал, Со Умерена Цврстина и Добри Ефекти За Чистење, Нема да Ја Изгребат Вашата Кожа.- Мала и Компактна, Четката за Нокти не зазема Многу Простор и Лесна за Складирање и Носење. Можете да Ја ставите Во Вашата Патна Торба или Чанта.- Има Доволно Количество Рачен Зафат Четките За Нокти Ја Отстрануваат Нечистотијата од Ноктите, Ноктите на Нозете, Врвовите на Прстите и Стапалата. - Рачката на Четката За Нокти е Designedономски Дизајнирана, Лесна за Држење и Удобна За Држење, Практична за Маникир или педикир.Пакет Вклучувајќи 12_ Четки За Нокти За Рачен Зафат.

Карактеристики

Производи во категоријата