.

.

Наицисизам череп beanie за мажи жени плетени зимски капи Топло меко истегнување дневно везена капа за ладно време

Наицисизам череп beanie за мажи жени плетени зимски капи Топло меко истегнување дневно везена капа за ладно време

DEN 305.60

Износ
Залиха

100% акрилик. Направени во САД и увезени. Еластично затворање. Само миење на рацете. Премиум ткаенина : Направено од 100% супер мек акрилик пријателски за кожата, црната гравче за мажи има нежен двоен слој мек дебел плетен дизајн кој совршено се вклопува околу главата за топлина и удобност. Модни модели на вез : Овој Reaper Beanie е изјава за везови што ќе ве натера да се истакнете во толпа. Може да се носи со кој било вид облека за стилски изглед на студени денови на снег. Добро искуство со носење : Оваа капа за скелети има сигурни еластични својства, така што ќе одговара на повеќето луѓе со различни големини на главата и нема да ви ја плетка косата кога ќе ја тргнете. Suitable for Various Occasions : A reaper beanie that completely covers your head, keeps cold air out and adds warmth and comfort, so you can wear it in most winter activities, dog walking, shopping, ice skating, traveling, cycling, Running, skiing, Sledding, датира, џогирање и многу повеќе, ви дозволуваат целосно да уживате на отворено. Одлично по услугата за продажба : Вашето задоволство е нашиот единствен принцип на услугата. Кога ќе наидете на проблеми, ве молиме не двоумете се да не контактирате веднаш. Како одговорен продавач, ние ќе одговориме и ќе го решиме проблемот во најкус можно време. Среќен шопинг!. Суво чистење или миење на рацете на женските капи со топла вода. Нежно миење, не трчајте енергично. Се шири и исуши во сенка, не бели, не ја пеглајте жените плетени грав на висока температура.

Карактеристики

Производи во категоријата