.

.

Атфоликс пластично стакло заштитен филм компатибилен со заштитник на стакло Panasonic HC-V210, 9H хибриден стаклен стаклен екран заштитник на пластика

Атфоликс пластично стакло заштитен филм компатибилен со заштитник на стакло Panasonic HC-V210, 9H хибриден стаклен стаклен екран

DEN 1.33

Износ
Залиха

Лесно за инсталирање : Лесно склопување на пластичниот стакло заштитен филм - исчистете го дисплејот, усогласете ја фолијата и завршете. Максимална заштита од гребење (цврстина 9 H на притисок за пишување од 500g) - Овој пластично стакло заштитен филм се состои од исклучително тенок (приближно 0,2 мм) и отпорен материјал. Максимална заштита на вашиот екран : Направено од најновите високо-технолошки материјали, заштитник на стаклото на пластика обезбедува оптимална заштита од гребење и извалкано. Додаток@Folix-Направено во Германија *** Лесно за инсталирање : Заштитник на стакло FX-хибрид-стакло има слична вкочанетост на онаа на вистинско стакло и може да се инсталира лесно и без меурчиња. Податоци за тенки и суперхарди- новиот стандард во заштитата на екранот! Особено ниската дебелина на материјалот на пластичното стакло заштитен филм обезбедува оптимален изглед и- и- Чувствувајте се на вашиот дисплеј. Со неколку екрани (на пр. Максимална заштита од гребење (цврстина 9 H на притисок за пишување од 500g) - Овој пластично стакло заштитен филм се состои од исклучително тенок (приближно 0,2 мм) и отпорен материјал. Заедно со високата светлосна трансмисија од скоро 98%, овој пластичен стаклен заштитен филм е практично невидлив. Силниот силиконски лепило слој го затвора поголемиот дел од гребнатинките што веќе се присутни. FX-хибридно-стакло пластично стакло заштитен филм од Atfolix, ултра тенок и супер тврд, компатибилен со Panasonic HC-V210 The FX-хибридно-стакло стакло заштитник целосно го редефинира предметот на заштитата на екранот благодарение на уникатниот материјален состав : развој на овој екстремно Тешко (цврстина на молив) и отпорно стакло / пластичен материјал овозможува да се произведат особено заштитници на тенок екран. Внатрешни и надворешни екрани) содржат заштитен филм за секој екран.

Карактеристики

Производи во категоријата