.

.

Морс Код Хоризонт Изразување Четка За Заби Држач За Пенкало Кригла Церак Стојат Молив Чаша

Морс Код Хоризонт Изразување Четка За Заби Држач За Пенкало Кригла Церак Стојат Молив Чаша

DEN 416.00

Износ
Залиха

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз);. Класификација : Пенхолдери, Четка За Заби, Кригла. Карактеристика : - мултифункционален држач за цилиндри; - Светло бел држач надвор за слика; - Силен и висококвалитетен керамал : издржлив за употреба; - Модерен, едноставен дизајн : одличен за поголемиот дел од бирото или домашниот декор; -Совршен За средување на вашето биро, шалтер, комода или маса дома или во канцеларија; - Погоден За различни прилики во секојдневниот живот, Како што се пиење кригла, чаша за заби, складирање на основни работи и алатки во канцеларијата, па дури и садење цвеќиња. Материјал : Силна, керамичка конструкција. Количина на пакетот : 1 x penholder. Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз);. Класификација : Пенхолдери, Четка За Заби, Кригла. Карактеристика : - мултифункционален држач за цилиндри; - Светло бел држач надвор за слика; - Силен и висококвалитетен керамал : издржлив за употреба; - Модерен, едноставен дизајн : одличен за поголемиот дел од бирото или домашниот декор; -Совршен За средување на вашето биро, шалтер, комода или маса дома или во канцеларија; - Погоден За различни прилики во секојдневниот живот, Како што се пиење кригла, чаша за заби, складирање на основни работи и алатки во канцеларијата, па дури и садење цвеќиња. Материјал : Силна, керамичка конструкција. Количина на пакетот : 1 x penholder. Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;9,6 см (4 инчи) во висина;350 мл (12оз);Класификација : Држачи За Заби, Четка За Заби, Мугфеатура : -мултифункционален држач за цилиндри-Светло бел држач надвор за слика-Силен и висококвалитетен керамал : издржлив за употреба-Модерен, едноставен дизајн : одличен за поголемиот дел од бирото или домашниот декор-Совршен За средување на вашето биро, шалтер, комода, или маса на врвот дома или во канцеларија-погоден за различни прилики Во секојдневниот живот, Како што се пиење кригла, чаша за заби, складирање на основни работи и Алатки Во канцеларијата, Па Дури И Садење Цвеќиња.Материјал : Силна, Керамичка конструкција Количина на пакет : 1 x penholder Keywords : Кригла, Код, Чаша, Култура, кригла За Пиво,Цитати,шолја За Кафе,Шолја За Кафе,Канека,чаша За Чај,Чаша За Млеко,Керамичка Кригла, Роденденски Подарокдитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, керамички чаши и садови , украси на ѕидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Можете лесно да најдете различни производи со посебен дизајн на слики Во Dyythinker. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи Во Dyythinker. Ако дојдете до интересни идеи, можете слободно да не контактирате и да го започнете вашиот дизајн. Подготвени сме да ви донесеме висококвалитетни производи, префектно шопинг искуство и уникатен начин на живот.

Карактеристики

Производи во категоријата