.

.

Сет за потта на про -спортисти за момчиња - 2 парчиња руно пуловер худи и џогер џемпери

Сет за потта на про -спортисти за момчиња - 2 парчиња руно пуловер худи и џогер џемпери

DEN 319.84

Износ
Залиха

100% полиестер. Увезени. Затворање на влечење. Машинско миење. Официјално лиценциран про -спортист : сет за џогер за момчиња; Дизајнирано со силно внимание на перформансите и секојдневната удобност, про-спортистот обезбедува спортска облека со врвни полици за дел од цената. Сет за облека за момчиња : Со овој џогер за руно поставен за момчиња, вашиот син добива супер мек пуловер качулка и пар совпаѓачки џемпери; Секој комплет за облека со 2 парчиња за деца доаѓа во најразлични бои кои се погодни за најразлични прилики и ќе го направат вашиот син да изгледа екстра убав. Висок квалитет : Овој комплет за потење на момчињата е изработен од супер удобна и топла ткаенина од руно за да го задржи удобен цел ден; Нашата лесна, но дополнителна топла облека за момчиња останува светла и свежа, мие по миење; Долго траат низ сите негови авантури и излети. Погодни карактеристики : Нашиот џогер сет е одлична облека за момчиња кои сакаат да го носат својот телефон, паричник, клучеви и автобуси поминуваат насекаде каде што одат; Худи има голем преден џеб од кенгур што ќе ги задржи сите негови скапоцености безбедни, а рацете се загреваат во есен и зима. Разновидни : Овие сетови на џогер доаѓаат во најразлични бои за да одговараат на неговиот уникатен стил; Изберете од црна, сива, морнарица сина, црвена и јаглен за да го изненадите вашиот син со одлична облека што ќе му овозможи да се истакне каде и да оди; Совршен џогер поставен за враќање на училиште, спорт и дружење. Тип на ракав : Долг ракав. Атлетскиот џогер на про -спортист Момци е фантастична вредност. За една ниска цена, вашиот млад човек ќе добие пар џогири и придружен качулка. Тој ќе го сака овој активен сет за да работи во теретана, да игра спорт или да лежи дома. Материјалот за изведба ја фаќа влагата за ладно, суво искуство. Забавниот и удобен сет е одличен за носење на училиште, релаксирање дома или поминување на ден со семејството. Одлично за мали момчиња и големи момчиња. Појавување на Худи ќе го задржи убаво и топло со џебовите од аспираторот и кенгур, додека манжетните со ребрести зглобови ќе ги спречат ракавите да не се креваат. Едноставни џогери изгледаат убаво без да бидат премногу комплицирани. Овие основни еластични џемпери на половината се убави и удобни. Нема влечење и џебови. Материјалот за дишење на здивот го одржува ладно и суво. Достапната облека прави одличен подарок за деца! За една ниска цена, вашиот омилен млад човек ќе добие атрактивен врвен качулка и совпаѓање на џемпери. Совршен за подароци за роденден и празник. Едноставно машинско миење и суво; Ве молиме, повикајте ги варијациите за сите достапни големини, уверени дека ќе најдете предмети што секој на кој му е потребен подарок, апсолутно ќе ги сака и обожавате!.

Карактеристики

Производи во категоријата