.

.

C9 Championенски женски беспрекорен вратоврска боја Cami Bra

C9 Championенски женски беспрекорен вратоврска боја Cami Bra

DEN 395.20

Износ
Залиха

52% најлон, 44% полиестер, 4% спандекс. Увезени. Повлекување на затворање. Машинско миење. Дуо суво - Викс влага и се суши брзо. Отстранливи чаши. Беспрекорен. Жица бесплатно. Идеално за активности со пониско влијание. Sportsенскиот непречен спортски градник од C9 Шампион се чувствува без напор да се фрли без оглед на кој вид тренинг планирате. Беспрекорна ткаенина помага во намалување на чашите за чување и отстранливи чаши нудат поддршка и скромност. Технологијата за победа ви помага да се чувствувате поудобно и самоуверено.

Карактеристики

Производи во категоријата