.

.

ЖАОЛЕИ Автоматска Сензорска Корпа За Отпадоци Интелигентна Корпа За Отпадоци Паметен Сензор Електрична Корпа За Отпад Домашно Ѓубре За Кујна Бања

ЖАОЛЕИ Автоматска Сензорска Корпа За Отпадоци Интелигентна Корпа За Отпадоци Паметен Сензор Електрична Корпа За Отпад Домашно

DEN 6930.40

Износ
Залиха

Интелигентна индукција, слободни раце. Супер водоотпорен, без страв од вода. Тивко отворање и затворање, елиминирање на проблеми со бучава. Изолирајте ги мирисите и спречете го ширењето. Паметен чип, заштеда на енергија, издржлив и стабилен. Интелигентна индукција, слободни раце. Супер водоотпорен, без страв од вода. Тивко отворање и затворање, елиминирање на проблеми со бучава. Изолирајте ги мирисите и спречете го ширењето. Паметен чип, заштеда на енергија, издржлив и стабилен. Интелигентна индукција, слободни раце.Супер водоотпорен, без страв од вода.Тивко отворање и затворање, елиминирање на проблеми со бучава.Изолирајте ги мирисите и спречете го ширењето Паметен чип, заштеда на енергија, издржлив и стабилен.Име : индукциска канта за ѓубре материјал : PPsize : како што покажува сликата пакетот вклучува : 1 x Trash не може : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект.Забелешка : Различно осветлување и монитори може да предизвикаат бојата на предметот на сликата да биде малку поинаква од вистинската ставка. Толеранцијата на мерење е + / - 1-3 см.

Карактеристики

Производи во категоријата