.

.

Правоаголен LED-виткање на преклопување со рачка-MP7542-LED-86

Правоаголен LED-виткање на преклопување со рачка-MP7542-LED-86

DEN 2.33

Износ
Залиха

Зголемувањето мери 4,75х3,25 инчи и тежи 7,2 унци во пакетот. Идеално за повеќето задачи за читање на домаќинства или канцеларии и набори уредно далеку кога не се во употреба. Колекционерите исто така можат да го најдат овој зголемувач на моќност 2 X корисен кога читате монети или колекционерски спортски картички. Одлично за читање книги - можете да ја видите целата страница истовремено!. 5 LED светилки со 2 опции за осветлување- Работи на 2 батерии ААА (не се вклучени). Зголемувањето мери 4,75х3,25 инчи и тежи 7,2 унци во пакетот. Идеално за повеќето задачи за читање на домаќинства или канцеларии и набори уредно далеку кога не се во употреба. Колекционерите исто така можат да го најдат овој зголемувач на моќност 2 X корисен кога читате монети или колекционерски спортски картички. Одлично за читање книги - можете да ја видите целата страница истовремено!. 5 LED светилки со 2 опции за осветлување- Работи на 2 батерии ААА (не се вклучени). Детали за правоаголен LED преклопување со рачка-MP7542-LED-86 Product Детали : Правоаголен LED-висина за преклопување со рачка-MP7542-LED-86 PRODUCT Опис : Овој величеник има пластична рамка од црна ABS и бела рачка на ABS. Има стаклена леќа без нарушување на напојувањето од 2х, и доаѓа со крпа за бришење и торба за складирање на жици за да се одржи чиста. Овој лупа е совршен за читање од вашиот омилен роман за враќање на хартија до Смешни трудови во недела! Може да се користи за дневни задачи како читање на пошта, ознаки за цени или картички за рецепти. Кога ќе завршите, едноставно преклопете ја рачката под леќите и чувајте ја. Овој лупа е опремен со 5 ултра светли LED светилки и се напојува со 2 батерии ААА складирани во рачката. Има 2 опции за осветлување - нежни или дополнителни светли за секоја ситуација со видот. Димензија : (инчи) Должина : 4.75 ВИДОТ : 3.25 HEIGHT : 0.50 WT/PC (lb) : 0,50dimension : (инчи) Должина : 4.75 Width : 3.25 Height : 0,50wt/компјутер (lb) : 0,50.

Карактеристики

Производи во категоријата