.

.

предоло Држач За Моливи Чаша За Биро Шминка Организатор На Парфеми Голем Капацитет Мултифункционална Козметика Кутија За Облекување Маса За Складирање Решетка За

предоло Држач За Моливи Чаша За Биро Шминка Организатор На Парфеми Голем Капацитет Мултифункционална Козметика Кутија За Облекување

DEN 1.33

Износ
Залиха

[ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ] овој организатор на парфеми за шминка е изработен со висококвалитетни материјали, цврст, издржлив и изграден да трае. [РОТИРАЧКИ ДИЗАЈН] организаторот на шминка има ротирачки дизајн од 360 степени, што го олеснува пристапот до вашата козметика од кој било агол. [ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ] решетката за складирање на масата за облекување е лесна за чистење и одржување, благодарение на неговата мазна површина. [ДОВОЛНО ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ] оваа кутија за складирање козметика со повеќе прегради обезбедува доволно простор за складирање на вашите козметички производи како кармин, производи за нега на кожа и многу повеќе. [ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН] бојата на кремите на оваа чаша за држач за моливи за биро му дава елегантен, елегантен изглед што ќе ја надополни секоја маса за облекување. Опис : - [РОТИРАЧКИ ДИЗАЈН] организаторот на шминка има ротирачки дизајн од 360 степени, што го олеснува пристапот до вашата козметика од кој било агол. - [ДОВОЛНО ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ] оваа кутија за складирање козметика со повеќе прегради обезбедува доволно простор за складирање на вашите козметички производи како кармин, производи за нега на кожа и многу повеќе. - [ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ] овој организатор на парфеми за шминка е изработен со висококвалитетни материјали, цврст, издржлив и изграден да трае. - [ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН] бојата на кремите на оваа чаша за држач за моливи за биро му дава елегантен, елегантен изглед што ќе ја надополни секоја маса за облекување. - [ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ] решетката за складирање на масата за облекување е лесна за чистење и одржување, благодарение на неговата мазна површина.Спецификација : - Материјал : PPSize Табела : 14cmx13cm/5, 51nchx5, 12nchpackage Вклучува : 1 Кутија За Складирање Козметика : ве Молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.

Карактеристики

- Material:
PP
Size Chart:
14cmx13cm/5.51inchx5.12inch:
Package Includes:
1 Cosmetics Storage Box:
Note:
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement.:

Производи во категоријата