.

.

венци кутии, венец кеси складирање елка складирање канта пластични венец складирање контејнери пластични венец складирање

венци кутии, венец кеси складирање елка складирање канта пластични венец складирање контејнери пластични венец складирање

DEN 1574.40

Износ
Залиха

пластика. Издржлива торба за складирање празнични дрвја, Силен материјал отпорен На солзи тешка конструкција од полиестер. Вградени тешки армирани рачки за лесно носење кога се целосно натоварени. Екстра голем, тежок материјал за церада е дизајниран да биде цврст, издржлив и отпорен на кинење. Направете го чистењето и складирањето за одмор лесно како што може да биде со торба за складирање изградена за да носи што било и сѐ; Користете ја оваа торба за да ја чувате Елката, Венците, празничните чаршафи, па дури и сезонските џемпери и ќебиња. Цврст двоен патент - Нашата Божиќна торба за складирање има мазен дизајн со двоен патент што ви овозможува да отворите патент доволно широк за да одговара на Вашата Елка. Кога ќе го ставите дрвото во вреќата за складирање, не грижете се дека ќе го оштети вашето дрво. пластика. Издржлива торба за складирање празнични дрвја, Силен материјал отпорен На солзи тешка конструкција од полиестер. Вградени тешки армирани рачки за лесно носење кога се целосно натоварени. Екстра голем, тежок материјал за церада е дизајниран да биде цврст, издржлив и отпорен на кинење. Направете го чистењето и складирањето за одмор лесно како што може да биде со торба за складирање изградена за да носи што било и сѐ; Користете ја оваа торба за да ја чувате Елката, Венците, празничните чаршафи, па дури и сезонските џемпери и ќебиња. Цврст двоен патент - Нашата Божиќна торба за складирање има мазен дизајн со двоен патент што ви овозможува да отворите патент доволно широк за да одговара на Вашата Елка. Кога ќе го ставите дрвото во вреќата за складирање, не грижете се дека ќе го оштети вашето дрво.

Карактеристики

Производи во категоријата