.

.

Горглитер машка облека со две парчиња Хавајски сетови графичка кошула и шорцеви за патеки

Горглитер машка облека со две парчиња Хавајски сетови графичка кошула и шорцеви за патеки

DEN 0.67

Износ
Залиха

4", Големина на колкот : 47,6 ", бутот : 29. Машка графичка кошула со тркалезен врат, краток ракав; Случајни шорцеви за половината за влечење со кокосово дрво печати наклонети странични џебови, совршени за складирање на телефони, очила за сонце или гаџети. Полиестер и еластан измешана ткаенина, многу лесна и свиленкаста, оваа облека што ја прават облеките not just provide exceptional comfort but also has a sweat-wicking and cooling effect.4 ", биста : 40. Оваа патека одговара за мажи Поставете сигнали Почеток на празникот! Тропскиот принт е загарантиран да привлекува очи во толпата. S : рамо : 17,5 ", должина : 27.1 ", Големина на половината : 31,5", Големина на колкот : 43,7 ", бутот : 27. L : рамо : 18,8 ", должина : 29. Само миење на рацете. Ве молиме, погледнете ја табелата со големина подолу пред тоа Набавка. Едноставно и класично совпаѓање на кошули и шорцеви костуми, заштедете време за избор да се совпаднете.3 ", Големина на половината : 37.

Карактеристики

Производи во категоријата