.

.

Zjchao Silicone Manual Четка за заби Сите силиконски масажа четки за заби рачна обука за четки за заби рачна обука за четки за заби

Zjchao Silicone Manual Четка за заби Сите силиконски масажа четки за заби рачна обука за четки за заби рачна обука за четки

DEN 844.80

Износ
Залиха

Обука за четка за заби Силиконски лесно чистење и грижа : Нашата силиконска четка за заби е доволно мека за да стисне и да зоврие за лесно чистење. Совршена алатка за да се грижите за забите и оралната хигиена. Рачна обука за четкичка за заби Силиконски материјал : Меки силиконски материјал без иритација на оралните ткива, што не е лесно да се деформира, не е лесен за стареење и има отпорност на висока температура. Прирачник за обука за четкичка за заби Безбедно за употреба : Контурираната четка за заби е дизајнирана со меки влакна кои ви даваат нежно чистење и ви помагаат да стигнете до тешко чисти области за подлабоко чисто. Рачна рачна четка за четки за заби Флексибилна структура : Оваа четка за заби има тродимензионални глави на четки, кои можат да ги масираат непцата од повеќе агли и да ги четкаат и да ги исчистат забите на 360 степени. Силиконски прирачник за четка за заби, шуплива рачка Дизајн : Рачката на четката за заби е не лизга и лесна за зафаќање, обезбедува удобност и контрола при четкање на забите. 1. Силиконски материјал : мек силиконски материјал без иритација на оралните ткива, не е лесен за деформирање, не е лесен за старост и отпорна на висока температура.2. Безбедно за употреба : Контурираната четка за заби е дизајнирана со меки влакната што ви даваат нежно чистење и ви помагаат да стигнете до тешко чисти области за подлабоко чиста.3. Дизајн на шуплива рачка : Рачката на четката за заби е не лизгана и лесна за зафаќање, обезбедувајќи удобност и контрола при четкање на забите.4. Флексибилна структура : Оваа четка за заби има тродимензионални глави на четки кои можат да масираат непцата од повеќе агли и четки и чисти заби на 360 степени.5. Лесно чистење и грижа : Нашата силиконска четка за заби е доволно мека за да стисне и врие за лесно чистење. Совршена алатка за да се грижите за забите и оралната хигиена. Спецификација : Тип на ставка : Силиконска масажа за заби за заби : Силиконеш себе живот : 5 години> Список на пакети : 1 x Четка за заби.

Карактеристики

Item type:
Silicone massage toothbrush
Material:
Silicone
Shelf life:
5 years >Package List
1 x Toothbrush:

Производи во категоријата