.

.

Светла за декорирање на Денот на вinesубените, 280 LED 8 режими 30V приклучок во самовила светла за прозорец, 2м x 8 висечки жици светла со далечински управувач и тајминг за ?

Светла за декорирање на Денот на вinesубените, 280 LED 8 режими 30V приклучок во самовила светла за прозорец, 2м x 8 висечки

DEN 319.84

Износ
Залиха

Не мора да се грижите за трошење енергија кога заборавате да ги исклучите светлата. 8 режими на осветлување и 4 нивоа Осветленост : Нашите в Valentубени светла се достапни во 8 различни режими на осветлување : комбинација, во бран, секвенцијален, SIP GLO, бркање/блиц, бавно избледување, трепкање/блиц и стабилно. Не грижете се за тоа да го користите на силен дожд и обилен снег.

Карактеристики

Производи во категоријата