.

.

Baixinde 2PCS 3AA907275D Сензор за мониторинг на притисок на гумите, компатибилен со Volkswagen

Baixinde 2PCS 3AA907275D Сензор за мониторинг на притисок на гумите, компатибилен со Volkswagen

DEN 2.00

Износ
Залиха

Замена ОЕ : 3 AA907275 D. Не е потребно дополнително програмирање. Проверете дали ОЕ Бројот, моделот и Брендот натпревар пред да го купите за да избегнете купување грешки. Дизајнирано за целосно во согласност со стандардите на ОЕ. За да се осигури дека производот може лесно да се инсталира со супериорни перформанси и сигурност. Ако имате какви било прашања, ќе ви се вратиме во рок од 24 часа. Замена ОЕ : 3 AA907275 D. Не е потребно дополнително програмирање. Проверете дали ОЕ Бројот, моделот и Брендот натпревар пред да го купите за да избегнете купување грешки. Дизајнирано за целосно во согласност со стандардите на ОЕ. За да се осигури дека производот може лесно да се инсталира со супериорни перформанси и сигурност. Ако имате какви било прашања, ќе ви се вратиме во рок од 24 часа. Компатибилен со : Пакувањето Volkswagen Вклучува : Сензор за мониторинг на притисок од 2 x гуми (TPMS) Доколку има проблем во периодот на гаранција, ве молиме слободно контактирајте не за бесплатна замена, гаранција од 12 месеци.

Карактеристики

Производи во категоријата