.

.

Компатибилен за Amazfit GTS/GTS 2/GTS 2 Mini/GTS 3/GTS 4/GTS 4 Mini/GTS 2E/GTR 42mm, 20мм ширина на силиконските рачен рачен рамка за замена за брзо ослободување на часовникот за часовници за Amazfi

Компатибилен за Amazfit GTS/GTS 2/GTS 2 Mini/GTS 3/GTS 4/GTS 4 Mini/GTS 2E/GTR 42mm, 20мм ширина на силиконските рачен рачен

DEN 319.84

Износ
Залиха

Компатибилен со Amazfit GTS/GTS 2/GTS 2 Mini/GTS 3/GTS 4/GTS 4 Mini/GTS 2 E/GTR 42 MM/BIP/BIP Lite/BIP S/BIP S LITE/BIP U/POP/BIP 3 и GAMIN VIVOACTION 3/Forer Unner 245/Forerunner 645/Venu SQ/Galaxy Watch 3 41mm/Galaxy Watch Active 2 (40mm 44mm) и други паметни часовници со ширина од 20мм. Прилагодлив безбеден дизајн на зглобовите-бесплатна големина одговара на повеќето зглобови 5,5 "-8,7" (140мм-220мм), имаат многу места за прилагодување на големината. Лесна и директна инсталација и отстранување. Изработена од висококвалитетна TPE + TPU гума, удобна, еколошка и безбедна за човечката кожа. Воодушевената разновидна боја ја персонализира вашата рачна лента за да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот со овој сосема нови избори во боја. Содржина на пакетот : 10 x Силиконски опсег (само додаток за додаток, исклучете го уредот за часовник или други делови). Компатибилен со Amazfit GTS/GTS 2/GTS 2 Mini/GTS 3/GTS 4/GTS 4 Mini/GTS 2 E/GTR 42 MM/BIP/BIP Lite/BIP S/BIP S LITE/BIP U/POP/BIP 3 и GAMIN VIVOACTION 3/Forer Unner 245/Forerunner 645/Venu SQ/Galaxy Watch 3 41mm/Galaxy Watch Active 2 (40mm 44mm) и други паметни часовници со ширина од 20мм. Прилагодлив безбеден дизајн на зглобовите-бесплатна големина одговара на повеќето зглобови 5,5 "-8,7" (140мм-220мм), имаат многу места за прилагодување на големината. Лесна и директна инсталација и отстранување. Изработена од висококвалитетна TPE + TPU гума, удобна, еколошка и безбедна за човечката кожа. Воодушевената разновидна боја ја персонализира вашата рачна лента за да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот со овој сосема нови избори во боја. Содржина на пакетот : 10 x Силиконски опсег (само додаток за додаток, исклучете го уредот за часовник или други делови). Компатибилни модели со широки 20мм : Компатибилен со Amazfit GTS / GTS 2 / GTS 2 Mini компатибилен со Amazfit GTS 3 / GTS 4 / GTS 4 Mini компатибилен со Amazfit GTS 2 E / GTR 42 MM компатибилен со Amamfit BIP / BIP Lite компатибилен со Amamfit Bip S / BIP S lite компатибилен со Amazfit Bip U / Bip U Pro компатибилен со Amazfit POP / POP PO PRO компатибилен со Amazfit BIP 3 / BIP 3 PRO компатибилен со Garmin Vivoactive 3 / Vivo Active 3 Music компатибилна со Garmin Forerunner 245 / Forerunner 245 Music Compantible со Garmin Forerunner 645 / Forerunner 645 Music Compatible with Garmin Forerunner 55 / Forerunner 158 Compatible with Garmin Vivomove / Vivomove HR Compatible with Garmin Vivomove Luxe / Vivomove style Compatible with Garminmove Luxe / Garminmove Style Compatible with Garmin Venu / Garmin Venu Sq / Venu Sq Music Compatible with Samsung Galaxy Погледнете 3 41mm SM-R850 компатибилен со Samsung Galaxy Watch Active (40mm) SM-R500 компатибилен со Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm/44mm компатибилен со Samsung Galaxy Watch 42mm (SM-R810/SM-R815) компатибилен со Samsung Gear Sport/Gear S2 Classic SM-R732 Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 40mm 44mm / Galaxy Watch 4 Classic 42mm 46mm0 компатибилен со Samsung Galaxy Watch 5 40mm 44mm / Galaxy Watch 5 Pro компатибилен со сите часовници со 20мм широки (и традиционални часовници) бои бои за шарени бои Бои на располагање : црна, бела, портокалова, морнарица, црвена, морнарица, розова и толку повеќе. Воодушевената разновидна боја ја персонализира вашата рачна лента за да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот со овој сосема нови избори во боја. Прилагодлива безбедна лента за рака : Направено од високо квалитетна TPE + TPU гума, мека и издржлива. Бесплатната големина одговара на повеќето зглобови 5,5 "- 8,7" (140мм-220мм), имаат многу места за прилагодување на големината. Забелешка : Само самата додаток, исклучете го уредот за гледање или други делови.

Карактеристики

Производи во категоријата