.

.

Sunnydaze 6-нога Дедо Мраз со подарок за надувување на Божиќната декорација со вентилатор и LED светла и 4-метарски одморен подарок трио двор надувување со вентилатор и па

Sunnydaze 6-нога Дедо Мраз со подарок за надувување на Божиќната декорација со вентилатор и LED светла и 4-метарски одморен

DEN 3.00

Износ
Залиха

Овие божиќни украси за надувување се подготвени да се надуват со претходно инсталиран вентилатор на вентилаторот, UL адаптер, вградени LED светла, влогови и јажиња. Во изготвувањето на мерката 48,5 "w x 38,5" d x 49,5 "ч. Разводните надувувања се осветлуваат со бели LED светла. Безгрижно купување : Декор на Sunnydaze ги поддржува своите производи со гаранција на производителот од 1 година.

Карактеристики

Производи во категоријата