.

.

Богатства на Каролина BB6110SN Велигденски јајца Англиски држач за лепливи белешки, лепливи ноти за само-лепливи подлошки, влошки за меморандуми, додатоци за празно би

Богатства на Каролина BB6110SN Велигденски јајца Англиски држач за лепливи белешки, лепливи ноти за само-лепливи подлошки, влошки

DEN 0.67

Износ
Залиха

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива нота е нешто посебно. Уметничките дела се додаваат на горниот дел од држачот на лепливата нота и на дното се вклучени и мала подлога од 3 инчи x 3 инчни лепливи белешки. Носителот се надополнува со отстранување на последното парче хартија од нова подлога на белешки и лепење на таблата. Има лепливи белешки од 3 инчи x 3 инчи. Носител на леплива белешка, диспензерот за белешки, држачи за подлога за нозе, држач за белешки. Совршен подарок за секој на работа или дома. Одлични подароци за денот на шефовите, подарокот за Денот на секретарот или зетот за вашето куче. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Англиски Fox Hound подароци, колекционери на англиски лисици, англиски лисици лепливи белешки Велигден. Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива нота е нешто посебно. Уметничките дела се додаваат на горниот дел од држачот на лепливата нота и на дното се вклучени и мала подлога од 3 инчи x 3 инчни лепливи белешки. Носителот се надополнува со отстранување на последното парче хартија од нова подлога на белешки и лепење на таблата. Има лепливи белешки од 3 инчи x 3 инчи. Носител на леплива белешка, диспензерот за белешки, држачи за подлога за нозе, држач за белешки. Совршен подарок за секој на работа или дома. Одлични подароци за денот на шефовите, подарокот за Денот на секретарот или зетот за вашето куче. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Англиски Fox Hound подароци, колекционери на англиски лисици, англиски лисици лепливи белешки Велигден. Забележете! Совршен подарок за секого! Овој држач за леплива нота е нешто посебно. Уметничките дела се додаваат на горниот дел од објавата, држач за белешка и мала подлога од 3 инчи x 3 инчни лепливи белешки се вклучени на дното. Носителот се надополнува со отстранување на последното парче хартија од нова подлога на објавување и ја лепи на таблата. Совршен подарок за сите во вашата канцеларија на работа, сите ваши пријатели на Фејсбук, земник на вашето куче, фризер или дури и секој што може да има проблем да се сеќава на сите увозни работи во животот. Направете список со намирници или оставете белешка за вашиот сопруг или жена. Долната табла е ригидна и можете дури и да додадете магнет со големина на визит -картичка (продаден одделно) на задниот дел од таблата за да го магнетизирате држачот.

Карактеристики

Производи во категоријата