.

.

Стил n Занаетна мека чанта, торба за гласник во кожа со полно зрно

Стил n Занаетна мека чанта, торба за гласник во кожа со полно зрно

DEN 2.33

Износ
Залиха

Кожа - 100% кожа со полно зрно. Увезени. Торба за вкрстување на телото на телото во класичен дизајн со целосен отвор на патент во темно кафеава целосна жито гроздобер кожа. Кожни ленти рачки за да се носат со рака и одвојлива и прилагодлива кожна лента за рамо со кожна рамо за рамо за носење како вкрстено тело или торба за рамо. Главната торба има целосен отвор за патент со двојни тркачи и има поставен оддел против задниот wallид што може безбедно да држи лаптоп од 15 инчи. Внатрешноста на главната торба има џеб од патент, отворен џеб за мобилен телефон, 5 џебови со кредитна картичка или визит -картички, 2 држачи за пенкало и кука за кучиња за висички прстен. 2 Надвор од предните џебови со единечен отвор за кожа од кожа може да држи помали предмети и голем џеб од патент на задниот дел од торбата. Димензии : 16,5 "W x 11" H x 3.2 "D. кожа - 100% кожа од цело зрно. Увезена. Крст на телото на телото во класичен дизајн со целосен отвор на патент во темно кафеава целосна жито гроздобер кожа. Кожани ленти рачки за носење со рака и одвојлива и прилагодлива кожна лента за рамо со кожна рамо за рамо за носење како вкрстено тело или торба за рамо. Лаптоп. Внатрешноста на главната торба има џеб за патент, отворен џеб за мобилен телефон, 5 џебови со кредитна картичка или визит -картички, 2 држачи за пенкало и кука за кучиња за висино прстен. Држете помали предмети и голем џеб од патент на задниот дел од торбата. Димензии : 16,5 "W x 11" H x 3.2 "D.

Карактеристики

Производи во категоријата