.

.

Пенка за пенкало жолто сина црна мачка со молив за мачки држач за складирање на канцелариски материјал

Пенка за пенкало жолто сина црна мачка со молив за мачки држач за складирање на канцелариски материјал

DEN 303.84

Износ
Залиха

5in - Главниот оддел за голем капацитет, џебовите од мрежи се совршени за мали предмети, како што се мали белешки, картички, владетели.5in Материјал : високо квалитетна кожна нето тежина : 65g структура на производот : двоен патент, еден главен џеб, еден мал џеб од мрежа и еластичен слот во средина за да спречи движење на пенкалото. Исто така, има еластични слотови во средина за да се спречи пенкалото. 【Мулти-намена】 : Тоа е мултифункционална торба за складирање за да се задоволат реалните потреби на различни луѓе, не само решетката за складирање на торбички со молив, туку и торба за складирање за канцеларијата, козметичка торба за девојчиња, жени, возрасни , убави торби за патувања и додатоци. 【Складирање на голем капацитет】 : 19x7. 【Складирање на голем капацитет】 : 19x7. 【Мулти-намена】 : Тоа е мултифункционална торба за складирање за да се задоволат реалните потреби на различни луѓе, не само решетката за складирање на торбички со молив, туку и торба за складирање за канцеларијата, козметичка торба за девојчиња, жени, возрасни , убави торби за патувања и додатоци. 【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер издржлива, ситно зашиена, лесна и стилска. Исто така, има еластични слотови во средина за да се спречи пенкалото. Smudge-доказ, водоотпорен и мазен здрав патент. Може да се користи секој ден во многу наврати.5in - Главниот оддел за голем капацитет, џебовите од мрежи се совршени за мали предмети, како што се мали белешки, картички, владетели. Карактеристики : Основно печатење, дизајн со повеќе стилови, за да ги задоволите естетските потреби на различни луѓе, можете да пребарувате производи според темата што ја сакате.

Карактеристики

Производи во категоријата