.

.

Акфриепвп Празни Шишиња Со Спреј 100мл Празни Шишиња Со Спреј Шишиња Со Пумпа За Полнење Течен Парфем Атомизатор Контејнер За Шминка За Патување

Акфриепвп Празни Шишиња Со Спреј 100мл Празни Шишиња Со Спреј Шишиња Со Пумпа За Полнење Течен Парфем Атомизатор Контејнер За

DEN 2.67

Износ
Залиха

Шишето со спреј е опремено со прилагодлива млазница, која е многу погодна за разни цели за домаќинство, миленичиња, чистење и убавина. ● Овие Шишиња се Совршени за Патување, Одмор, Дома или Само за Секојдневна употреба. ●Удобна големина на шишиња, Совршена За Чанта и Ормар, Заштеда на Простор. ●Одлично за Вода, Средство За Отстранување шминка, Мицеларна Вода, Етерични масла, Парфем, производи За Коса и сл. ●Користете ги вашите омилени течности и без да земате обемна количина или оригинални големи шишиња. Материјал : пакување со пластика : едно парчеприменливи луѓе : возрасни.

Карактеристики

Производи во категоријата