.

.

Маникир Со Розово Злато Во Форма На V Француска Челична Плоча Француски Маникир Пластичен Шаблон Кристален Клип Изработка На Челична Плоча Нерѓосувачки Челик Акри

Маникир Со Розово Злато Во Форма На V Француска Челична Плоча Француски Маникир Пластичен Шаблон Кристален Клип Изработка На

DEN 43.68

Износ
Залиха

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : француските Машинки За Нокти Се Изработени од Висококвалитетен Нерѓосувачки Челик, Кој Е Абење -, Не Е Лесен За Оштетување, Не Е Лесен За Или Обезбојување. Издржлив И Долг Работен Век. РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ : Овие Длабоки француски Машинки За Нокти Се Достапни Во 9 Големини За Да Одговараат на сите Видови Големини на Нокти, Тоа Ќе Ви Помогне Да Создадете Совршени француски Нокти Многукратно. Погоден За Салон И Домашна Употреба. Овој Акрилен Француски Зашилен Секач Може Да Се Користи За Создавање Долги Салонски Француски Нокти. Тоа Помага Лесно Да Се Изостри Чистите Облини И Да Се Создадат Убави Француски Нокти. ЛЕСНО ЗА НАНЕСУВАЊЕ : Оставете Го Акрилниот Прав Да се Исуши Околу 15 Секунди, А Потоа Користете Го Ноктот Во Форма На V За Да Нацртате Убава Линија, А Потоа Нанесете Друг Лак Во Боја на Линијата. За Ноктите Или Ноктите На Нозете. ШИРОКО КОРИСТЕНИ : Овие Машинки За Нокти Се Погодни за Професионалци или Почетници, Лесно Можете Да Креирате француски Линии Без Никакви Вештини. В Во Облик На Розово Злато маникир француска Челична Плоча француски Маникир Пластичен Шаблон Кристален Клип Изработка На Челична Плоча Од Нерѓосувачки Челик акрилик француски Алат Нокти Одмастувач во Облик На Розово Злато маникир француска Челична Плоча француски Маникир Пластичен Шаблон Кристален Клип Изработка На Челична Плоча Од Нерѓосувачки Челик акрилен француски Алат Материјал : Боја на железо : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 14гр големина На Пакетот : 8х8х4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики

Производи во категоријата