.

.

Тојвијан 3 Парчиња Кутија За Млеко Во Прав За Бебиња Диспензерот За Формула За Бебиња Пренослив Контејнер За Хранење Со Формула Контејнер За Хранење Бебиња Преносн

Тојвијан 3 Парчиња Кутија За Млеко Во Прав За Бебиња Диспензерот За Формула За Бебиња Пренослив Контејнер За Хранење Со Формула

DEN 1.33

Износ
Залиха

Пп. ПРЕНОСНИ ФОРМУЛА ДИСПЕНЗЕРОТ капакот може да ја затегне воздухот и да спречи оксидација и влага на млекото во прав. ФОРМУЛА ДИСПЕНЗЕРОТ КОНТЕЈНЕР вклучува 3 кутии за складирање, секоја може да биде одделно или наредена. ПАТУВАЊЕ ФОРМУЛА ДИСПЕНЗЕРОТ Изработен од врвен материјал за издржлива и трајна употреба. КОНТЕЈНЕР ЗА СКЛАДИРАЊЕ ХРАНА за БЕБИЊА до, препорачуваме во врела вода. КОНТЕЈНЕР ЗА ХРАНЕЊЕ БЕБИЊА Секој контејнер е доволно простран за да собере млеко во прав. Пакет Листа 3 х млеко прав Кутии Карактеристики-Големина : Прибл. 12 х 8 х 8 см / 4.72 х 3.15 х 3 Кутија За Млеко во Прав. - Боја : Бел Контејнер За Храна За Новороденчиња На Отворено-Материјал : Пп Футрола За Храна За Доенчиња-Добри перформанси на запечатување, чувајте го вашето млеко во прав или друга храна свежа И Контејнер за Складирање Млеко во Прав. - Користење материјал и фина изработка, Безбедна, хигиенска И здрава Кутија За Носење Млеко во Прав. - Транспарентен дизајн на телото на кутијата го прави лесно и погодно да се види преостанатиот износ На Млеко Во прав Бебе Млеко Во Прав Кутија. - Може да биде и како чаша за ужина и контејнер за храна за бебиња, за чување Овесна каша, пченкарно брашно, ореви, бонбони, овошје и Повеќе Држач за Млеко во Прав. - Вклучува 3 кутии за складирање, секоја Може да биде одделно или наредени Контејнер За Млеко во Прав.Информации за стокатапренослива формула Контејнер Компактна големина за лесно носење.Отворен Контејнер За Храна За Новороденчиња Еколошки, без мирис и без штета на бебето.контејнер за складирање храна за бебиња може да биде и за чување друга храна.бебе формула диспензерот тоа е едноставно во дизајнот, но многу практично во употреба, што ви носи голема погодност.Контејнер за Сува Храна за бебиња ова е практично млеко за бебиња во прав или закуски запечатена кутија, изработена од материјал за храна што може да биде за одреден термин.

Карактеристики

Производи во категоријата