.

.

3дроза Симпатична Смешно Градинарство Пилешко Пилешко Со Маргаритка Цвет Цртан Филм-Плочки

3дроза Симпатична Смешно Градинарство Пилешко Пилешко Со Маргаритка Цвет Цртан Филм-Плочки

DEN 1.67

Износ
Залиха

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1/4 D. градежно одделение. Инсталација на подот не се препорачува. Слика нанесена на горната површина, завршница со висок сјај. Исчистете со благ детергент. Не за употреба на директна сончева светлина или изложеност на висока топлина. Симпатична Смешно Градинарство Пилешко Пилешко Со Маргаритка Цвет Цртан Филм Плочка е одлична за задниот дел, countertop или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.

Карактеристики

Производи во категоријата