.

.

100 Пакет Мирис Доказ Кеси 3х4, 7 инчен, Миризливи Милар Кеси со јасен Прозорец Топлина Печат Торбичка Храна Безбедно Складирање Алуминиумска Фолија

100 Пакет Мирис Доказ Кеси 3х4, 7 инчен, Миризливи Милар Кеси со јасен Прозорец Топлина Печат Торбичка Храна Безбедно Складирање

DEN 127.84

Износ
Залиха

€Добар Печат●сигурниот патент за запечатување гарантира дека нашите миларни кеси можат да бидат отпорни на мирис или прашина, да ги чуваат предметите внатре свежи и чисти; можете или рачно да го запечатите делот од патентот, или можете да ги загреете запечатете ги кесите. ●Удобен За Употреба●Само треба да ја отворите вреќата За складирање храна за да ја запечатите храната внатре, што е лесен за употреба за пакување и складирање; а проѕирниот дизајн на прозорецот ви овозможува брз поглед на содржината внатре. ●Материјал И Големини ● Овие вреќи за повторно затворање се изработени од полиетиленски материјал, нетоксичен и сигурен материјал, можете безбедно да ставите предмети во нив; ние ви обезбедуваме неколку селекции на големини, можеме да исполниме различни барања,ве молиме внимателно проверете ја големината пред да нарачате. ●Широки Апликации●миларските кеси се добра употреба за дома, училиште и канцеларија. Многу е погоден за пакување зрна кафе, шеќер, колачиња, ореви, сушено овошје, грицки, пуканки, задоволства за миленичиња итн. Исто така, погоден за полнач за кабел, автомобил, додатоци за мобилни телефони. ●Пакетот Вклучува€ќе добиете 100 парчиња повторно запечатливи миларни кеси во едно пакување, голема количина за задоволување на вашата употреба и замена, или можете да ги споделите со другите.

Карактеристики

Производи во категоријата