.

.

Doitool 1pc деца u- тип четка за заби Кид прирачник за четка за заби четка за заби

Doitool 1pc деца u- тип четка за заби Кид прирачник за четка за заби четка за заби

DEN 2.33

Износ
Залиха

Секоја четка може да донесе брзо и удобно искуство во устата. Забавен начин да се поттикнат добри навики за орална нега рано за децата. Направено од високо квалитетен TPE и PP материјал, безбеден и издржлив. Мала и исклучителна, погодна за малата рака на вашето дете. Креативен дизајн, повеќе уникатни, вашите деца ќе го сакаат тоа. Секоја четка може да донесе брзо и удобно искуство во устата. Забавен начин да се поттикнат добри навики за орална нега рано за децата. Направено од високо квалитетен TPE и PP материјал, безбеден и издржлив. Мала и исклучителна, погодна за малата рака на вашето дете. Креативен дизајн, повеќе уникатни, вашите деца ќе го сакаат тоа.

Карактеристики

Производи во категоријата