.

.

Кујнски полици за wallидна вода шише држач за клип за пиво за лименки за појас на лименки на чаша на стакло од лента за појас

Кујнски полици за wallидна вода шише држач за клип за пиво за лименки за појас на лименки на чаша на стакло од лента за појас

DEN 3.33

Износ
Залиха

Држач за чаша од 1 ремен. Спецификации : Материјал : легура. Ременот е прикачен на половината. Ве молиме, дозволете 1-3мм да се разликува како резултат на рачното мерење. Преносни и лесни за употреба на контејнери за складирање за полица за држачи за чаша за вино за ладилница може да складираат решетки за фрижидер Божиќно вино држач за вина чаши, закачалки под ракавици за полнење со вино со фил -стаклена полица за вино. Држач за чаша од 1 ремен. Спецификации : Материјал : легура. Ременот е прикачен на половината. Ве молиме, дозволете 1-3мм да се разликува како резултат на рачното мерење. Преносни и лесни за употреба на контејнери за складирање за полица за држачи за чаша за вино за ладилница може да складираат решетки за фрижидер Божиќно вино држач за вина чаши, закачалки под ракавици за полнење со вино со фил -стаклена полица за вино. Кујнски полици за wallидна вода Шише за шишиња држач за клип за пиво за лименки за појас на чаша, држач за стакло од лента за ремен, висина ладилница : 102 × 80мм, дијаметар на кругот 70мм/2,75 ''.

Карактеристики

Производи во категоријата