.

.

Facozy 3 Парче Багаж Поставува Тешко Со Фабрика Тркала Проширување, Патување Куфер Постави Лесен Носат НА КОМПЈУТЕР+ABS Tsa Заклучување Проверена Торба 20 / 24 / 28

Facozy 3 Парче Багаж Поставува Тешко Со Фабрика Тркала Проширување, Патување Куфер Постави Лесен Носат НА КОМПЈУТЕР+ABS Tsa

DEN 1972.00

Износ
Залиха

Вградената 3-цифрена комбинација tsa брава, инсталираната брава за комбинација TSA ви дава мир на умот при проверка на полето преку безбедност, избегнува насилно оштетување на отворањето на аеродромот и им овозможува само на агентите НА TSA да го отворат за безбедност и мир на умот. Нашиот комплет за багаж што се врти има површина со текстура со пруги и е фино изработена. Аголна заштита за да се спречат гребнатини, издржливи и отпорни на абење, шарени за да се зголеми вредноста и да се оптимизира искуството во патувањето. ?●Врвен Квалитет НА КОМПЈУТЕР + Абс Материјал qu : 3 во 1 Комплет За Патнички Багаж Висока цврстина изработена од ЛЕСНИ ТВРДИ СТОМАЧНИ+КОМПЈУТЕР, Карактеристики : заштита На Аголот, текстурирана завршница за да се спречи гребење, што ја прави тврдата обвивка да го носи багажот потрајни, издржливи и отпорни на триење, светла боја. Куферите за патување се идеални за долги патувања. ?●Комплет За Рачен багаж што може да се прошири и : комплет за патување Со куфер со целосно обложен внатрешен мрежен џеб со патент и вкрстени ремени за зголемена организација за пакување. 24 инчи / 28 инчи има патент што може да се прошири, што додава дополнителен капацитет од 15% простор за тужба за комплет за патување. Капацитет : 20ин33л, 24ин63л, 28ИН 93Л.?Qsa Одобрен комплет За Носење багаж q : вградената 3-цифрена комбинација tsa брава, инсталираната брава за комбинација TSA ви дава мир на умот при проверка на полето преку безбедност, комплетот багаж со бравата tsa избегнува насилно оштетување на отворањето на аеродромот и им овозможува само на агентите НА TSA да го отворат за безбедност и мир на умот. ?●Тивок И 360° Двојни Комплети За Багаж Дозвола со Тркала За Центрифугирање Q : Висококвалитетни неми лесни комплети за багаж со тркала за центрифугирање, 360° мазни и издржливи тркала за центрифугирање обезбедуваат непречена маневрирање, носечки и отпорни на компресија и додаваат удобност на вашето патување. ?●Ergономска Рачка● : горниот дел од комплетот за патување куфер има вдлабната рачка со прилагодлив Чекор 3, може да се направат 3 различни степени на прилагодување на висината за да се исполнат различните барања за висина. Покрај тоа, горните и страничните рачки се обложени со материјал ТПУ, кој е удобен и мек на допир.€Kind совети q : методот на пакување е : голем, среден и мал вгнезден за возврат. Најоддалечениот слој е големиот куфер, а средните и малите големини се ставаат во големиот куфер.

Карактеристики

Производи во категоријата