.

.

ZT Truck делови гаснење на вентилот за тело 1450A033 Компатибилен со Mitsubishi L200 V80 V90 2.5L мотор

ZT Truck делови гаснење на вентилот за тело 1450A033 Компатибилен со Mitsubishi L200 V80 V90 2.5L мотор

DEN 2864.00

Износ
Залиха

Број на дел : 1450 A033. Модели на апликација : Компатибилен со Mitsubishi L200 V80 V90 2.5 L мотор. Директна замена; OEM квалитетна инсталација. Гаранција : Враќање за 6 месеци и променливо за 1 година (враќање и промена бесплатно). Сите делови се целосно тестирани во фабриката за да се обезбеди подобар долг и издржлив животен век. Име на дел : Број на вентил на телото на гаснење Број на дел : 1450 A033 Апликација одговара за Mitsubishi L200 V80 V90 2.5 L.

Карактеристики

Производи во категоријата