.

.

DKNY Sportенски спортски спакуван пуфер Сорона Пополнете јакна

DKNY Sportенски спортски спакуван пуфер Сорона Пополнете јакна

DEN 3.33

Износ
Залиха

53% полиестер, 47% најлон. Увезени. Затворање на патент. Машински миење. Карактеристики : Спортска јакна, пуфер, пакувано пополнување на Сорона. DKNY Sport добро се вклопува во вашиот активен животен стил. Без разлика дали ја земате следната класа на тренингот или не одите никаде брзо, останете пријатно од Sunup до зајдисонце со слоеви на кои можете да им верувате. Оваа јакна го прави совршеното парче за положување. Оваа женска спортска јакна DKNY е спакувано пополнување на Puffer Sorona.

Карактеристики

Производи во категоријата