.

.

PS5 LED Светлосна Лента, JUSPRO RGB ПРСТЕН LED Светла Комплет Додатоци Компатибилен Со Playstation 5 Конзола Дигитално Издание &засилувач; Редовно Издание

PS5 LED Светлосна Лента, JUSPRO RGB ПРСТЕН LED Светла Комплет Додатоци Компатибилен Со Playstation 5 Конзола Дигитално Издание

DEN 319.84

Износ
Залиха

Дизајн на форма на прстен : добри перформанси за дисипација на топлина. Различни бои за осветлување за избор : НАПРАВЕТЕ САМИ вашите омилени ефекти на осветлување. 3 контролни режими на светло : АПЛИКАЦИЈА, далечински управувач или USB копче, лесен за ракување. Синхронизација на музичко Осветлување : Уживајте во забавата на динамичкото осветлување. Паметен Режим На Тајминг : Претходно Поставете го соодветното време и боја за автоматско вклучување/исклучување. Playstation 5 Диск Верзија. Playstation 5 Дигитална Верзија. Далечински Управувач. Контрола НА АПЛИКАЦИЈАТА. УСБ Копче Контрола. €Надградба Уникатен Дизајн ● дизајнерското светло Во форма На прстен е специјално дизајнирано За playstation 5 конзола, компатибилна И Со Дигитално И Со Диск Издание, преземете ја контролата врз ВАШИТЕ LED светла со АПЛИКАЦИЈАТА LED СВЕТИЛКА, далечинското или usb копчето. Со стабилна врска со bluetoot, ќе уживате во удобно и живописно искуство во играта. ●Повеќе Ефекти на осветлување € оваа LED светлина PS5 има 8 бои и повеќе од 400 светлосни ефекти од кои можете да изберете. СО РЕЖИМОТ DIY, преку АПЛИКАЦИЈАТА LED LAMP, можете да ги персонализирате светлосните ефекти по ваш вкус. ●Музичка Синхронизација●вградениот чувствителен микрофон ви овозможува да ја синхронизирате LED светлината со вашата омилена музика; бојата на светлината ќе се промени со soundамот на звукот и музиката, давајќи ви кул атмосфера за игри додека играте. ●Лесен За Инсталирање Пс 5 кружна светлосна лента има 5 леплива лента на задната страна. само исчистете ја лепливата површина на конзолата и залепете ги лентите со лента, не се потребни дополнителни чекори.Тогаш ќе уживате во забавата НА оваа светлосна лента PS5 RGB. ●Без Купување Ризик● : ЛЕД Лентата PS5 RGB специјално дизајнирана од Тимот НА JUSPRO. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате проблеми со квалитетот или конструктивен предлог. Ние нудиме 30-дена 100% Гаранција За Враќање на Парите и 1-годишна гаранција за замена.(Содржина на пакетот : 2 x RGB LED светлосен прстен со USB прекинувач, 1 x далечински управувач, 1x упатство за употреба.). Карактеристика На Производот : . . Повеќе од 400 РЕЖИМИ на ефект НА LED светла за ваш избор. Далечински управувач со 40 копчиња, контрола НА АПЛИКАЦИИ и USB прекинувач Различни РЕЖИМИ НА LED DIY НА rgb бесплатна комбинација Ги Задоволуваат сите ваши потреби ЗА LED СВЕТЛА НА RGB. Игра синхронизација на звукот промена на бојата што го прави вашиот ПС 5 издвоите.

Карактеристики

Производи во категоријата