.

.

Видсајл Хајленд кравјото автомобилско седиште ги покрива целосен сет 17 пакувања, кравјо автоматско подлога за сите временски услови+подлога за седиштето+потпирач

Видсајл Хајленд кравјото автомобилско седиште ги покрива целосен сет 17 пакувања, кравјо автоматско подлога за сите временски

DEN 1.33

Износ
Залиха

Пакет, вклучувајќи 17 парчиња поставено : розова маскирна лов на ловци гранки шума дрвени 4 парчиња капаци на седишта за автомобили, целосен сет, 4 парчиња метри за стапала, 1 парчиња капаци на управувачот, 2 парчиња влошки за појас, 1 парчиња обвивка за потпирач за рака, 2 парчиња клучни прстени, 2 парчиња чаша душек, држач за кармин од 1 парче. ? Материјал : Нашиот автомобилски заштитник за внатрешни работи, изработен од полиестер, мек, дише, истегнете, чувајте чисто, чувствувате добро расположение цел ден кога возите. Разновидност на модели : Нашите сет за авто -додатоци обезбедуваат цветни цвеќиња, цветни мандала, цвет со хипи маргаритка, сончоглед, американско знаме, маскирна, лов на елени, племенски ацтек југозапад, галаксиска печурка, печурка од месечина, череп, скелет итн. Може да најдете повеќе дизајн ти сакаш. ? За инсталирање : Лесно за инсталирање, нема потреба од алатка за помош, универзалното вклопување во седанот SUV Car Cax Suv. Убав подарок : симпатичен подарок за вашата мајка, девојка, членови на семејството, вашите пријатели кои имаат автомобили и loversубители на автомобили, сетот ќе го направи својот ентериер за автомобили поудобен, убав и ќе добие многу комплименти од други момци. Пакет, вклучувајќи 17 парчиња поставено : розова маскирна лов на ловци гранки шума дрвени 4 парчиња капаци на седишта за автомобили, целосен сет, 4 парчиња метри за стапала, 1 парчиња капаци на управувачот, 2 парчиња влошки за појас, 1 парчиња обвивка за потпирач за рака, 2 парчиња клучни прстени, 2 парчиња чаша душек, држач за кармин од 1 парче. ? Материјал : Нашиот автомобилски заштитник за внатрешни работи, изработен од полиестер, мек, дише, истегнете, чувајте чисто, чувствувате добро расположение цел ден кога возите. Разновидност на модели : Нашите сет за авто -додатоци обезбедуваат цветни цвеќиња, цветни мандала, цвет со хипи маргаритка, сончоглед, американско знаме, маскирна, лов на елени, племенски ацтек југозапад, галаксиска печурка, печурка од месечина, череп, скелет итн. Може да најдете повеќе дизајн ти сакаш. ? За инсталирање : Лесно за инсталирање, нема потреба од алатка за помош, универзалното вклопување во седанот SUV Car Cax Suv. Убав подарок : симпатичен подарок за вашата мајка, девојка, членови на семејството, вашите пријатели кои имаат автомобили и loversубители на автомобили, сетот ќе го направи својот ентериер за автомобили поудобен, убав и ќе добие многу комплименти од други момци. Пакувајте детали Вкупно 17 парчиња за вас! 4 x капаци на седиштето на автомобилот целосен сет 4 x подни душеци Постави 1 x Покрив на воланот 2 x Се седишта на ленти 1 X Amerstert Shap 1 x Key Chiner 1 x ленти за зглоб на зглобовите 2 x чаши држач 1 x држач за кармин Повеќе за материјални капаци на седиштата : полиестер Платно+сунѓер+не'рѓосувачки челик кука подни душеци : вулканизирана гума, надворешен полиестерски управувач на воланот : Полиински седишта за појас на рамената : Полиестер чаши душеци : Полиестер+гумен клуч прстен : Полиестер Белешка за миење : Нашите капаци на седиштата за автомобили можат да се мијат, но препорачуваат рака Перење за мерка : Поради мерка на рака, оставете грешка од 2-3 см, мормално е во врска со бојата : како различно шоу на екранот, вистинските производи може да бидат малку поразлични со прикажување на сликата, ве молиме разберете.

Карактеристики

Производи во категоријата