.

.

Платнени Облоги За Гаќи 7-Пакувајте Танга Органски Памук за Секојдневна Употреба &засилувач; Платнени Влошки Менструални 7-Пакети Органски Памучни Влошки За Повеќе

Платнени Облоги За Гаќи 7-Пакувајте Танга Органски Памук за Секојдневна Употреба &засилувач; Платнени Влошки Менструални 7-Пакети

DEN 3.33

Износ
Залиха

Вие ДОНЕСОВТЕ ОДЛИЧНА ОДЛУКА префрлување на платнени облоги за гаќички и влошки за повеќекратна употреба! Никој не треба да доживува габични инфекции, чешање, чувство на печење и иритација на вагината засекогаш. Додека другите платнени облоги и влошки за гаќички се направени од непријатна полиестерска ткаенина што предизвикува потење и осип на кожата, НАШИТЕ се НАПРАВЕНИ во ЕУ. Имањето природна ткаенина во близина на вашите најчувствителни делови го елиминира мирисот – нема алтернатива на натиси! Почна потење, добредојде удобност!. ЗАСЛУЖУВАТЕ да СЕ ЧУВСТВУВАТЕ ДОБРО во текот на целиот ден ! Ние разбираме колку е непријатно да се чувствуваат влажни и мирис. За разлика од другите брендови, нашите платнени облоги и влошки за гаќички се рачно изработени од ткаенина што дише и ја отстранува влагата. Натиси еднократно облоги и влошки за гаќи ги одржуваат чувствителните интимни области свежи, штитат од непријатни протекувања. Менструалните влошки што се перат можат да бидат во чекор со најактивниот начин на живот, обезбедувајќи сигурна заштита од истекување и одржувајќи ја вашата кожа свежа. ♀ СЕ ЧУВСТВУВААТ ЕКСТРА БЕЗБЕДНО! Како и вие, секогаш бевме фрустрирани од тоа што постојано требаше да ги влечеме облогите и влошките за гаќички на своето место! Други ткаенини еднократно пантилини и влошки се направени од едно парче ткаенина, но со дизајнот на натиси, крилјата со предвремено затворање се шијат одделно. Создавање повеќе триење и не-лизгање, тие ќе останат на место во секое време! Тесната долна облека со стандардна ширина на ширина најдобро функционира, но за оптимално вклопување, додаваме продолжување на крилата на секое пакување!. Days хигиенски & деновите БЕЗ МИРИС СЕ НА ДОФАТ! За разлика од другите облоги и влошки за гаќички за еднократна употреба за возрасни, нашите може да се мијат на 95°C/205°F, не само на 30°C/68°F – тие секогаш ќе бидат таму, чекајќи повторно да се користат. Поради употребата на само природна органска ткаенина во облоги и влошки за гаќи за повеќекратна употреба на натиси за жени, конечно можете да се збогувате со потење, иритација, срамни мириси на други производи за повеќекратна употреба изработени од полиестер. Почестете се со водоотпорна влажна кеса со 2 џебови за да се чувствувате слободни додека сте во движење. ✋ ПРЕФРЛЕТЕ СЕ НА БРЕНД КОЈ СЕ ГРИЖИ! Како бизнис во сопственост на жена што им помогна на над 100.000 жени да се ослободат од вагиналното чешање, ние исто така донираме органски облоги и влошки за гаќи за повеќекратна употреба на жени во Африка И Украина. Во мисија да ја зголемиме важноста на здравјето на вагината, им даваме курс За Јога За Женско Здравје на сите наши клиенти. Спакувано во вреќа за складирање ткаенина за да не генерира отпад, вака требаше да биде платнена подлога/облога : удобна, повеќекратна употреба и добра за Земјата. Не можеш да ставиш цена на тоа!. Платнени Облоги За Гаќички 7-Пакувајте Танга Органски Памук За Секојдневна Употреба И Платнени Влошки Менструални 7-Пакување (Мулти С,М,Л,ХЛ) Органски Памучни Влошки За Повеќекратна Употреба Менструални Направени во ЕУ.

Карактеристики

Производи во категоријата