.

.

Штиклирајте Ја Вредноста На Отстранувачот На Крлежи 3 Пакет-Алатки За Отстранување Крлежи + Картичка За Идентификација На Крлежи - За Луѓе, Кучиња &Засилувач; Мачки

Штиклирајте Ја Вредноста На Отстранувачот На Крлежи 3 Пакет-Алатки За Отстранување Крлежи + Картичка За Идентификација На Крлежи

DEN 79.20

Износ
Залиха

Секој сет од три отстранувачи на крлежи доаѓа во пластична торбичка што може повторно да се затвори. Вклучува упатства за тестирање на вашите крлежи за лајмска болест во лабораторијата на универзитетот Тикчек. Отстранувачите на крлежи се направени од издржлива пластика и може да се мијат или стерилизираат помеѓу употребата. `+ ЛЕСНО И ДОСТАПНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА КРЛЕЖИ-врвот на куката е дизајниран за безбедно и лесно отстранување на крлежите од луѓе или домашни миленици и може да биде полесен за употреба на дебело крзно, жестоко куче или мачка отколку пар пинцети. Qurable & КОМПАКТЕН ДИЗАЈН - овие отстранувачи на крлежи се издржливи, лесни и со големина на џеб, што го олеснува носењето со вас во вашиот комплет за прва помош или ранец. `+ Вклучува ТРИ ГОЛЕМИНИ НА ОТСТРАНУВАЧ НА КРЛЕЖИ-Чувајте ги заедно за да обезбедите повеќе опции или дајте по една на секој член од вашето семејство!. `+ Бесплатна ЛИЧНА КАРТА ЗА ШТИКЛИРАЊЕ И ТОРБИЧКА ЗА СКЛАДИРАЊЕ - овој комплет од 3 парчиња вклучува БЕСПЛАТНА ЛИЧНА Карта За ВИДОВИ Крлежи со големина на џеб, плус торбичка за складирање што може повторно да се затвори. €® УНИВЕРЗИТЕТ ПРЕПОРАЧАНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА КРЛЕЖИ-Следете ги вклучените упатства за безбедно и целосно отстранување на крлежот со влечење, а не извртување, крлежот.

Карактеристики

Производи во категоријата