.

.

Seaside со брилијантните планини Истражете ги извезените закрпи на отворено тактички морал за прицврстувач за прицврстување на железо на шиење на амблем лепенка 2 пар

Seaside со брилијантните планини Истражете ги извезените закрпи на отворено тактички морал за прицврстувач за прицврстување

DEN 364.80

Износ
Залиха

Поддршка на топлинска заптивка. Ironелезо на или шие на која било облека. Големина : 3 инчи ширина до 3 инчи висока. Безбедно и нетоксично. Перење и издржливост. Совршено за DIY јакни, додаток за облека, елеци, фармерки, јакна, елеци, капи, капачиња, торби, ранци, грб, униформа, работна кошула, палто, облека, активности на отворено. Пакет : лепенка од 2 компјутери. 1, подгответе ја лепенката и загрејте го железото (160¡æ-200æ). 2, направете ја облеката мазна и изберете ја позицијата за пеглање. Платно е добредојдено да се стави помеѓу железо и лепенка/облека за да ја заштити облеката. Можете исто така да ја превртите крпата на железо. (Лепак може полесно да се стопи.) 3, притиснете го железото 15 секунди. 4, кога лепенката ќе се олади, проверете го. Ако не се пеглата, повторете ги чекорите. Постојат и други лепења во продавницата. Поддршка на топлинска заптивка. Ironелезо на или шие на која било облека. Големина : 3 инчи ширина до 3 инчи висока. Безбедно и нетоксично. Перење и издржливост. Совршено за DIY јакни, додаток за облека, елеци, фармерки, јакна, елеци, капи, капачиња, торби, ранци, грб, униформа, работна кошула, палто, облека, активности на отворено. Пакет : лепенка од 2 компјутери. 1, подгответе ја лепенката и загрејте го железото (160¡æ-200æ). 2, направете ја облеката мазна и изберете ја позицијата за пеглање. Платно е добредојдено да се стави помеѓу железо и лепенка/облека за да ја заштити облеката. Можете исто така да ја превртите крпата на железо. (Лепак може полесно да се стопи.) 3, притиснете го железото 15 секунди. 4, кога лепенката ќе се олади, проверете го. Ако не се пеглата, повторете ги чекорите. Постојат и други лепења во продавницата. Поддршка на топлинска заптивка. Ironелезо на или шие на која било облека.

Карактеристики

Производи во категоријата