.

.

HDX VINYL 2PCS налепница Fender Section Scuttles Cover Cover Trim налепница компатибилна за Mini Cooper R56 Hatchback R57 Traibtible R58 Coupe R59 Roadster R60 Countryman

HDX VINYL 2PCS налепница Fender Section Scuttles Cover Cover Trim налепница компатибилна за Mini Cooper R56 Hatchback R57 Traibtible

DEN 319.84

Износ
Залиха

Компатибилен за Mini Cooper R56 Hatchback R57 Covertible R58 Coupe R59 Roadster R60 Countryman R61 Paceman. Надградете го изгледот на вашиот Mini со овој одличен мини додаток мала тежина и посебен дизајн. Повеќе дизајн : Union Jack, JCW, Checkered. Пакет вклучуваат : 2 парчиња во сет. Користете фен за коса за инсталирање. 90% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 7-15 дена. Компатибилен за Mini Cooper R56 Hatchback R57 Covertible R58 Coupe R59 Roadster R60 Countryman R61 Paceman. Надградете го изгледот на вашиот Mini со овој одличен мини додаток мала тежина и посебен дизајн. Повеќе дизајн : Union Jack, JCW, Checkered. Пакет вклучуваат : 2 парчиња во сет. Користете фен за коса за инсталирање. 90% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 7-15 дена. Надградете го изгледот на вашиот мини со овој одличен мини додаток мала тежина и посебен дизајн. Купувачот можеби ќе треба да плати за некои даноци за увоз или царински трошоци во земјите за увоз. Што се однесува до специфичните цени, ве молиме консултирајте се со вашата локална царинска канцеларија. Ние цениме за вашето разбирање. Ве молиме, проверете со вашата локална царина за да одредите кои дополнителни трошоци ќе бидат пред наддавање/купување. Ако вашата ставка се врати како резултат на царинските проблеми, можеме да вратиме само за дел од артикалот, трошоците за испорака нема да бидат вратени. Ве молиме, следете ја вашата парцела постојано, откако ќе добиете царински проблем, ве молиме контактирајте со царина на време за да избегнете враќање.

Карактеристики

Производи во категоријата