.

.

HDMI Сплитер 1 во 2 Надвор, 4K /3840x2160P, 1920x1080p/3D, HDCP 2.2, Supports4,PS3, Playstation, Двд Плеер, Xbox, итн.

HDMI Сплитер 1 во 2 Надвор, 4K /3840x2160P, 1920x1080p/3D, HDCP 2.2, Supports4,PS3, Playstation, Двд Плеер, Xbox, итн.

DEN 3.33

Износ
Залиха

2-Порт HDMI Сплитер - 1 HDMI пристаништа во и 2 HDMI надвор за различни HDMI уреди, Како Што Се Xbox One S, Xbox 360,PS3,PS4, PS5, Beamer, DVB Приемници, Blu-ray Плеер, Apple ТВ, Лаптоп, HDTV/HD Монитор. Излез HDMI висококвалитетен дигитален видео сигнал до 2 HDMI женски излез, може 2 излезниот уред треба да биде активен во секое време. HDCP 2.2, изграден во 13,5 cm HDMI кабел, друг кабел е непотребен. Поддршка ир контрола, ЦИК помине низ. HD Аудио И HDCP Во Согласност - Аудио Формати : LPCM, DOLBY AC3, DTS7. 1, Директен Тек Дигитален. Без нарушување на аудио или видео, без одложување На Излезната Резолуција за пренос на сигнал : 480i~1080p@50/60, 1080 P@24/50/60,2160 P@24/30/50/60, VGA~UXGA. Ensigear 2 порта HDMI Прекинувач овозможува префрлување на еден извор HDMI уреди на 2 HD дисплеј и поддржува резолуции до 4 Kx2 K. hdmi сплитер продолжен дисплеј. HDMI сплитер има 1 x HDMI влез и 2 x HDMI излез. Користи единствен ИЗВОР НА HDMI и го дели на 2 x hdmi компатибилни монитори / проектори. Поддршка на резолуции Од Целосна HD ДО 4 K, мала тежина, мобилни и ултра-тенки. СПЛИТЕРОТ hdmi нуди решенија за безбедносен надзор, контрола на центарот за податоци, дистрибуција на информации, презентации во конференциска сала, училишни и корпоративни средини за обука.ЗАБЕЛЕШКА : Овој Сплитер Е HDMI 2.0(HDCP 2.2)Карактеристики : Вграден 5.4 инчен HDMI кабел, друг е непотребен. HDMI Верзија : HDMI 2.0 HDCP Верзија : HDCP2. 2 Color : Blackwaranty : 12 mesthspackage Содржина : 1x HDMI Сплитер 1 во 2 out1x Микро USB кабел1x Упатство За Корисницаова нема потреба од надворешно напојување, понекогаш може да најдете не може да работи. Тоа е моќта не може да се вчита(НЕ е неисправен производ), ве молиме поврзете Го микро USB кабелот со уредот (на пример ДВД плеер, КОМПЈУТЕР,ТВ, Сет Кутија итн.) или поврзете го СО USB полнач(продаден одделно).

Карактеристики

Производи во категоријата