.

.

Zukeeljt Trash Can Wallид виси отпадоци од отпадоци, монтиран за кујнски прашина, кабинет за домаќинства тоалет ѓубре ѓубре за отпадоци за отпадоци за отпадоци

Zukeeljt Trash Can Wallид виси отпадоци од отпадоци, монтиран за кујнски прашина, кабинет за домаќинства тоалет ѓубре ѓубре

DEN 987.20

Износ
Залиха

- Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека зазема помалку простор. ★ Wallид монтиран без автоматско враќање на ѓубрето. ★ Theидот поставен ѓубре кутија може да го зачува просторот и дизајнот без нокти спречуваат оштетување на wallидот. ★ Можете исто така да го ставите на бирото како кутија за складирање, која е погодна за кујна, бања, спална соба и канцеларија. ★ Совршено за чување на омилените блокови, автомобили, полнети животни и други играчки. Функција : Складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата