.

.

Кисангел декларира листови Банер Висина Позадина табела за владетели владетел цртан филм животински графикони раст на wallидови за употреба налепници деца деца пед

Кисангел декларира листови Банер Висина Позадина табела за владетели владетел цртан филм животински графикони раст на wallидови

DEN 3.33

Износ
Залиха

Налепница за wallид на висина- Вклучува висина на децата да ги мерат своите височини, многу убави и практични. Налепница за wallидови на владетелот- и тие се и, и нема да остават траги на залепеното место без грижи. Табела за висина на wallидот- Зошто да не пробате декор на налепницата за висина до вашиот живописен дом, лесно прекрасна тема на животните до вашиот дом! Децата налепница налетаат. Детска налепница за владеење на деца- Со смешна и креативна шема на животни со цртани филмови, е забавна и практична. Декорација за детска спална соба- Направена од ПВЦ материјал, налепниците се погодни за мазни површини со која било боја во позадина, како што се wallsидови, стакло, панели на вратите, ормани и така натаму. Налепница за wallид на висина- Вклучува висина на децата да ги мерат своите височини, многу убави и практични. Налепница за wallидови на владетелот- и тие се и, и нема да остават траги на залепеното место без грижи. Табела за висина на wallидот- Зошто да не пробате декор на налепницата за висина до вашиот живописен дом, лесно прекрасна тема на животните до вашиот дом! Децата налепница налетаат. Детска налепница за владеење на деца- Со смешна и креативна шема на животни со цртани филмови, е забавна и практична. Декорација за детска спална соба- Направена од ПВЦ материјал, налепниците се погодни за мазни површини со која било боја во позадина, како што се wallsидови, стакло, панели на вратите, ормани и така натаму. Пакетот вклучува 2 x листови со карактеристики на налепници за висина - Големина : Околу 90.00x60.00x0.50cm/35.37x23.58x0 налепница за висина на висина. - Можете да ги залепите таму каде што сакате, украсете ја најубавата детска соба за вашите деца цртани животни wallидови. - Нема потреба да го пренесувате филмот, само да ги раскинете и да ги залепите како што сакате, крајно погодно за вас владетел за раст. - Основниот лепак на налепниците е отстранлив, така што тие нема да остават никакви ознаки за лепак кога ќе бидат искинати, и тие можат да бидат владетел за мерење на висина повеќе пати. - Боја : Како што е прикажано налепницата за графикони за раст на децата - за не -апсорбирачка мазна површина, како што се стакло, плочки и други, можете да испрскате вода, а потоа да залепите, а потоа да ги отстраните меурчињата внатре, ефектот ќе биде неверојатна налепница за висина. - Материјал : ПВЦ деца налепница за раст на децата - изработено од ПВЦ материјал, налепниците се погодни за мазни површини со која било боја во позадина, како што се wallsидови, стакло, панели на вратите, ормани и така натаму табела за висина на wallидот. Опис на описот на описот, испробајте ги овие wallидни уметности Декари до вашиот прекрасен и живописен дом, и тие ќе донесат толку многу loveубов и забава во вашиот дом и ќе добијат комплименти од семејството и гостите. Налепницата за мерење тие се во можност да го снимаат растот на висината на вашите деца и да остават повеќе спомени за вашите деца.

Карактеристики

Производи во категоријата