.

.

6 парчиња рутер со разни рутер, сет, 1/4 инчен шанк за мелење на мелење со лежишта, алатка за мелење на карбид во волфрам и садови и лента и тркалезна алатка за обработк

6 парчиња рутер со разни рутер, сет, 1/4 инчен шанк за мелење на мелење со лежишта, алатка за мелење на карбид во волфрам и

DEN 3.33

Износ
Залиха

С3 сечилата на карбид на тонфрам и висококвалитетни тела од легура обезбедуваат супериорна отпорност на абење и остри рабови. Дизајн на анти-кикбек и обложување на тефлон отпорен на топлина, обезбедувајќи издржливост. Спречете градење на пилевина, смола и теренот. Компатибилен со сите главни рутери : CNC, рачни или монтирани преносни рутери, машини за гравура и кастрење на дрво. Погодни за дрвени материјали, како што се MDF, тврдо дрво, меко дрво и табла за честички. Не исечете метални или други материјали што не се дрвени. Одлично за правење раце и други работни места во обработка на дрво. Нашите делови се најпосакуваниот избор на професионалци и хобисти. С3 сечилата на карбид на тонфрам и висококвалитетни тела од легура обезбедуваат супериорна отпорност на абење и остри рабови. Дизајн на анти-кикбек и обложување на тефлон отпорен на топлина, обезбедувајќи издржливост. Спречете градење на пилевина, смола и теренот. Компатибилен со сите главни рутери : CNC, рачни или монтирани преносни рутери, машини за гравура и кастрење на дрво. Погодни за дрвени материјали, како што се MDF, тврдо дрво, меко дрво и табла за честички. Не исечете метални или други материјали што не се дрвени. Одлично за правење раце и други работни места во обработка на дрво. Нашите делови се најпосакуваниот избор на професионалци и хобисти. Нашите делови се најпосакуваниот избор на професионалци и хобисти. Одлично за правење раце и други работни места во обработка на дрво. - Индустриско одделение микро зрно карбид сечило, остар раб, точно позиционирање, мазно сечење. - Обвивката отпорна на топлина спречува создавање на пилевина, смола и теренот. - Цврсти зацврстени челични тела со дизајн против удар, висока цврстина, голема отпорност на абразија и отпорност на влијание. - Погодно е за MDF, цврсто дрво, честички, иверица, рамки од дрвени врати, дрвени рамки за прозорци, ормани и кутии, итн. - Ве молиме, избегнувајте сечење материјали од метал и не -дрвени материјали, како што се челик, железо и песок. Пакетот вклучува : 6 * рутер Бит Белешка : 1. Ве молиме, дозволете грешка1-2mm грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард. Политика за услуги : Ако имате какви било проблеми, предлози, прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе одговориме на вас во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот што е можно поскоро.

Карактеристики

Производи во категоријата