.

.

CGSignLab | „Куќа за продажба -Модерен градиент“ прозорец за лепење | 5 x5

CGSignLab | „Куќа за продажба -Модерен градиент“ прозорец за лепење | 5 x5

DEN 345.60

Износ
Залиха

Користи статички наместо традиционално лепило. Станува непроирен кога се печати; Направено од транспарентен винил. Отстранлив и еднократно. Вклучува инсталација Screeegee. Отпечатено во САД со целосна печатење во боја на работ до раб; Долготрајни УВ-мастила отпорни на избледени.

Карактеристики

Производи во категоријата