.

.

5d DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни, целосна вежба дијамантска уметност дијамантска слика по број Киткидс почетник дијамантски везови слики ГЕМ Слики

5d DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни, целосна вежба дијамантска уметност дијамантска слика по број Киткидс почетник

DEN 2.33

Износ
Залиха

Затоа, не грижете се, само уживајте во вашата забава. Дијамантско сликарство DIY Чекори : Дијамантот во нумерираните пакети одговара на табелата во боја на страната на цртежот. Не го раскинувајте целиот филм кога го снимате, раскинете ја половина од него прво за да го заштитите лепилото од губење на вискозниот. Високо чиста водоотпорна сликарска платно, симболите и буквите се многу лесни за гледање и читање, дури и за почетници , и степенот на намалување на квалитетот на сликата е многу висок. Услуга за квалитет : 24 часа онлајн услуга, ако сликите со дијаманти што сте ги добиле, изгубиле дијаманти, недостаток на дијаманти или какво било незадоволство, ве молиме слободно контактирајте со нас. Потоа, земете го вметнувањето „пенкало“ на квадратниот лепило лесно, оставете малку лепило на пенкалото, конечно подигнете го дијамантот и ставете го на соодветниот број на платното. Тоа е само валано платно. Ние сме подготвени да обезбедиме 100% задоволителна услуга по продажбата за вас, осигурете се дека имате добро искуство за купување. Лепилото е многу силен, така што дијамантот не е лесен за паѓање и може да се чува повеќе од 20 години. DIY дијамантски занаетчиски занаети : Оваа дијамантска слика е полу-завршен производ со детални упатства и совршен натпревар во боја, шарен и тродимензионален, полесен и поубав од вкрстениот бод. Ве молиме, обликувајте го со очила или дрвени и висат во вашиот дом како за украси за украси. Комплетот за сликање на дијаманти му се дава дополнителен дијамант од 30% за да се спречи губење во процесот. Лепилото е многу силен, така што дијамантот не е лесен за паѓање и може да се чува повеќе од 20 години. Безбедносен материјал : Дијамантско сликарство користете лепило за животна средина, еколошко платно, дури и текстура, водоотпорна, не е лесна за преклопување-никогаш нема да се избледи. За да избегнете брчки, не преклопете го платното. Можеме да ви го преиспитаме. Ставете ги истите дијаманти во послужавник. Цртежот треба да се чува чисто, во спротивно, јачината на лепилото е засегната5. Ставете ги истите дијаманти во послужавник. Високо чиста водоотпорна сликарска платно, симболите и буквите се многу лесни за гледање и читање, дури и за почетници , и степенот на намалување на квалитетот на сликата е многу висок. Можете да му го дадете на вашето семејство, пријатели и колеги како новогодишен подарок, роденденски подарок, Божиќен подарок, итн., Но, исто така уживаат во забавата на колективната соработка. Забавно искуство и релаксирање на себе, сликарството со дијаманти со вашето семејство за време на празникот е многу интересно. Лесно да се реализираат класични уметнички дела, ќе уживате во задоволството од правење, да доживеете чувство да бидете сликар.

Карактеристики

Производи во категоријата