.

.

PEMP 720P HD Цртичка камера за Bmw 1/3/5 Серија F20 F30 F10 Android Екран

PEMP 720P HD Цртичка камера за Bmw 1/3/5 Серија F20 F30 F10 Android Екран

DEN 1.67

Износ
Залиха

HD 720p COMS 30fps ниска бучава слика Колектор Цртичка КАМЕРА ЗА BMW f10 f20 f30 f15. 140 Степен Ултра широк Агол, Ф2. 0 Супер Отворот;. Изграден ВО 32gb Микро SD картичка, СО apk и USB2.0 интерфејс за цртичка камери во мемориската картичка, приклучок и игра. Може да го прикаже видеото за возење на вашиот Бмв андроид екран и да го гледа видеото назад;. Овој производ поддржува само андроид систем со USB интерфејс ЗА BMW, а не го поддржува оригиналниот систем! Ги поддржува следните производи НА ПЕМП : B08 VHVSHY1, B09 KXYR4 R5, B09 L4 TQ8 G8, B091 CXX3 HL, B08 YRC1 GP7, B091 CYVZMP, B08 QHYWMKC. HD 720p COMS 30fps ниска бучава слика Колектор Цртичка КАМЕРА ЗА BMW f10 f20 f30 f15. 140 Степен Ултра широк Агол, Ф2. 0 Супер Отворот;. Изграден ВО 32gb Микро SD картичка, СО apk и USB2.0 интерфејс за цртичка камери во мемориската картичка, приклучок и игра. Може да го прикаже видеото за возење на вашиот Бмв андроид екран и да го гледа видеото назад;. Овој производ поддржува само андроид систем со USB интерфејс ЗА BMW, а не го поддржува оригиналниот систем! Ги поддржува следните производи НА ПЕМП : B08 VHVSHY1, B09 KXYR4 R5, B09 L4 TQ8 G8, B091 CXX3 HL, B08 YRC1 GP7, B091 CYVZMP, B08 QHYWMKC. HD 720p COMS 30fps ниска бучава слика колектор; Тоа Само За PEMP андроид екран.

Карактеристики

Производи во категоријата